![]() |
Re: Machete in lucru: andrew 46
2 Attachment(s)
niste poze cu ea in stadiul de uscare
am terminat finisarea FINISH!!!!:drunk: dupa multe zile de stres in ale finisajului.... azi merg sa-mi iau spray rosu ferrari m-am gandit si la alb perlat... insa se gaseste mai greu... si totusi e un ferrari nu??:twisted: |
Re: Machete in lucru: andrew 46
asa ma gandeam sa faci ferrari...ideea asta vroiam sa ti o spun....ii sta foarte bine in alb perlat cu 2 dungi rosii...asa cred eu dar faci cum vrei....spor la lucru8)8)8););)
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
am cumparat un rosu intens foarte frumos
cu acela voi vopsi azi sau maine.... finisajele astea m-au disperat!!!naspa |
Re: Machete in lucru: andrew 46
6 Attachment(s)
asa e vopsita
mai am asamblarea finala si autocolanul de carbon pe capota si o termin sa stiti ca a meritat efortul a iesit excelent:D:D neasteptat de bine parca ar fi cumparata:shock: |
Re: Machete in lucru: andrew 46
Nu pune carbon pe ea, ca ai muncit degeaba.;)
Realizarea e ok , chiar daca nu ma impac cu designul actual .;) |
Re: Machete in lucru: andrew 46
daca nu pun carbon pe ea
o sa arate a masina normala mie imi place cu carbon imbunatateste aspectul racing |
Re: Machete in lucru: andrew 46
dar nu ai vopsit tot spoilerul adica se mai vede pe acolo ramas niste spritchit neacoperit :)
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
Quote:
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
Quote:
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
Quote:
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
multumesc de aprecieri
mai am putin si o termin intr-o saptamana maxim va fi gata... |
Re: Machete in lucru: andrew 46
ii mai dai o mana de vopsea ?
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
Quote:
insa mai am cateva mici detalii.....:twisted: |
Re: Machete in lucru: andrew 46
eu zic sa-i dai macar la bara de pe spate acolo unde nu a acoperit spritchit-u :)
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
am dat
am constatat imperfectiunile si am terminat cu caroseria... mai am puti... |
| All times are GMT +2. The time now is 13:50. |
- Copyright 2026 4Tuning