Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - andrew 46 (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/89719-machete-lucru-andrew-46-a.html)

andrew 46 09-10-08 16:25

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
2 Attachment(s)
niste poze cu ea in stadiul de uscare
am terminat finisarea
FINISH!!!!:drunk:
dupa multe zile de stres in ale finisajului....

azi merg sa-mi iau spray rosu ferrari
m-am gandit si la alb perlat...
insa se gaseste mai greu...
si totusi e un ferrari nu??:twisted:

Darius DMS 09-10-08 19:27

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
asa ma gandeam sa faci ferrari...ideea asta vroiam sa ti o spun....ii sta foarte bine in alb perlat cu 2 dungi rosii...asa cred eu dar faci cum vrei....spor la lucru8)8)8););)

andrew 46 10-10-08 10:41

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
am cumparat un rosu intens foarte frumos
cu acela voi vopsi azi sau maine....

finisajele astea m-au disperat!!!naspa

andrew 46 10-10-08 20:30

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
6 Attachment(s)
asa e vopsita
mai am asamblarea finala
si autocolanul de carbon pe capota si o termin
sa stiti ca a meritat efortul
a iesit excelent:D:D
neasteptat de bine
parca ar fi cumparata:shock:

manu_96xls 10-10-08 20:38

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
Nu pune carbon pe ea, ca ai muncit degeaba.;)
Realizarea e ok , chiar daca nu ma impac cu designul actual .;)

andrew 46 10-10-08 20:53

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
daca nu pun carbon pe ea
o sa arate a masina normala
mie imi place cu carbon
imbunatateste aspectul racing

B 46 KTO 10-10-08 22:28

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
dar nu ai vopsit tot spoilerul adica se mai vede pe acolo ramas niste spritchit neacoperit :)

rekin 11-10-08 00:32

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
Quote:

Originally Posted by andrew 46 (Post 1802885)
daca nu pun carbon pe ea
o sa arate a masina normala
mie imi place cu carbon
imbunatateste aspectul racing

au iesit bine finisajele ;) si spune bine B 46 KTO mai trebuia un start de vopsea:)

W Y P 11-10-08 16:23

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
Quote:

Originally Posted by andrew 46 (Post 1802853)
asa e vopsita
mai am asamblarea finala
si autocolanul de carbon pe capota si o termin
sa stiti ca a meritat efortul
a iesit excelent:D:D
neasteptat de bine
parca ar fi cumparata:shock:

deabea astept sa o vad asamblata :D

B 46 KTO 12-10-08 16:48

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
Quote:

Originally Posted by W Y P (Post 1803859)
deabea astept sa o vad asamblata :D

si eu la fel :)) spor la treaba :)

andrew 46 12-10-08 19:28

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
multumesc de aprecieri
mai am putin si o termin
intr-o saptamana maxim va fi gata...

B 46 KTO 13-10-08 08:34

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
ii mai dai o mana de vopsea ?

andrew 46 13-10-08 10:11

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
Quote:

Originally Posted by B 46 KTO (Post 1805818)
ii mai dai o mana de vopsea ?

nu-i mai dau
insa mai am cateva mici detalii.....:twisted:

B 46 KTO 14-10-08 00:34

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
eu zic sa-i dai macar la bara de pe spate acolo unde nu a acoperit spritchit-u :)

andrew 46 14-10-08 11:27

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
am dat
am constatat imperfectiunile
si am terminat cu caroseria...
mai am puti...


All times are GMT +2. The time now is 22:53.

- Copyright 2026 4Tuning