![]() |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Toroapa mea :)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Logo de la Intel Core 2Duo,distrus de mine.
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
un catel care nu oboseste niciodata :twisted::twisted:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
3 Attachment(s)
barca mea
masina mea MANTA |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
my toy car :)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
tara de provenienta a masinii mele de suflet :)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
Edit. La mine nu mai fuge de azi... Poate s-a obosit de la asa drum lung. 25ookm puna in Paris e mult totusi pentru asemenea catel :) |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Eu vad ca fuge in continuare..
Dar nu inteleg cum poate sa fuga atat .. :???: |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
Quote:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Fuge dupa un Audi.
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
al meu este la caterinca :)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
la mine e scuteru` :D
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Pe mine si pe un prieten la o plimbare scurta cu scuterele,poza facuta de persoana care statea in spate pe un motor :D
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Numele meu:P:P:P
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:41. |
- Copyright 2026 4Tuning