Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/87304-reprezinta-imaginea-avatarul-vostru.html)

browser 07-03-09 11:26

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Toroapa mea :)

StreetStyle22 14-03-09 19:41

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Logo de la Intel Core 2Duo,distrus de mine.

Sasha 15-03-09 13:05

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
un catel care nu oboseste niciodata :twisted::twisted:

manta79 17-03-09 00:30

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
3 Attachment(s)
barca mea
masina mea
MANTA

VaLeX 17-03-09 00:32

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
my toy car :)

ZooM-ZooM 18-03-09 23:59

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
tara de provenienta a masinii mele de suflet :)

Evoluzione 19-03-09 12:52

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by Sasha (Post 2149362)
un catel care nu oboseste niciodata :twisted::twisted:

S-a obosit sau dece nu mai fuge de acum? :rolleyes2

Edit. La mine nu mai fuge de azi... Poate s-a obosit de la asa drum lung. 25ookm puna in Paris e mult totusi pentru asemenea catel :)

Brian 19-03-09 12:54

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Eu vad ca fuge in continuare..
Dar nu inteleg cum poate sa fuga atat .. :???:

Sasha 19-03-09 13:22

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by Evoluzione (Post 2163573)
S-a obosit sau dece nu mai fuge de acum? :rolleyes2

Edit. La mine nu mai fuge de azi... Poate s-a obosit de la asa drum lung. 25ookm puna in Paris e mult totusi pentru asemenea catel :)

o fi luat si el o pauza ajutat de browserul tau :lol::lol::lol:

Quote:

Originally Posted by Brian (Post 2163580)
Eu vad ca fuge in continuare..
Dar nu inteleg cum poate sa fuga atat .. :???:

are experienta...e antrenat bine :)))

shantzu 19-03-09 14:20

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by Sasha (Post 2163651)
are experienta...e antrenat bine :)))

Cred ca fuge doar cand se uita cineva la el :lol:

StreetStyle22 19-03-09 15:45

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Fuge dupa un Audi.

cmdbass 23-03-09 00:46

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
al meu este la caterinca :)

stefanUTzZzu 28-03-09 19:56

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
la mine e scuteru` :D

eMH 02-04-09 22:40

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Pe mine si pe un prieten la o plimbare scurta cu scuterele,poza facuta de persoana care statea in spate pe un motor :D

marian92 21-04-10 00:50

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Numele meu:P:P:P


All times are GMT +2. The time now is 13:41.

- Copyright 2026 4Tuning