![]() |
Re: Dacia Logan
noul numar pe care pot fii contactat este : 0766 45 41 41
|
Re: Dacia Logan
ciao...nu sunt interesat de ea...vroiam sa iti zic ca este poate unul din cele mai cu bun simt facute loganuri pe care le-am vazut...atata tot...vinde-o cumva ca in maxim 6 luni o sa fie sub 5000..o intrebare..cat ai dat pe jante?sunt noi sau sh?foarte frumoase
|
Re: Dacia Logan
frate ... masina o sa o dau cand o sa imi convina si mie pretul ... nu o dau degeaba ... ms de aprecieri ... jantele au fost cumparate noi si m-au costat 700 euro ... Salut
|
Re: Dacia Logan
7 Attachment(s)
masina a dobandit de 2 luni si amortizoare sport si arcuri care coboara masina cu 6 cm ... arata impecabil masina ... poze noi si pretul in continuare ramane
|
Re: Dacia Logan
upppp pret usor negociabil!
|
Re: Dacia Logan
5650 Euro!!!
|
Re: Dacia Logan
5600 Euro!!!
|
Re: Dacia Logan
5550 Euro!!!!!
|
Re: Dacia Logan
5500 Euro!!!!
|
Re: Dacia Logan
uppppppppppppppppppp!!!!
|
Re: Dacia Logan
sus cu golanuuuuu!!!
|
Re: Dacia Logan
anunt valabil in continuare!!!
|
Re: Dacia Logan
up up up
|
Re: Dacia Logan
free up, frumoasa masina, sper sa o vinzi la cat vrei tu...
|
Re: Dacia Logan
ms ms sa vedem dak se gaseste cineva interesat cu adevarat
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:23. |
- Copyright 2026 4Tuning