Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Dacia Logan (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/87272-dacia-logan.html)

eugeninho 24-09-09 12:27

Re: Dacia Logan
 
noul numar pe care pot fii contactat este : 0766 45 41 41

underline 24-09-09 15:08

Re: Dacia Logan
 
ciao...nu sunt interesat de ea...vroiam sa iti zic ca este poate unul din cele mai cu bun simt facute loganuri pe care le-am vazut...atata tot...vinde-o cumva ca in maxim 6 luni o sa fie sub 5000..o intrebare..cat ai dat pe jante?sunt noi sau sh?foarte frumoase

eugeninho 24-09-09 20:01

Re: Dacia Logan
 
frate ... masina o sa o dau cand o sa imi convina si mie pretul ... nu o dau degeaba ... ms de aprecieri ... jantele au fost cumparate noi si m-au costat 700 euro ... Salut

eugeninho 26-09-09 23:56

Re: Dacia Logan
 
7 Attachment(s)
masina a dobandit de 2 luni si amortizoare sport si arcuri care coboara masina cu 6 cm ... arata impecabil masina ... poze noi si pretul in continuare ramane

eugeninho 05-10-09 00:36

Re: Dacia Logan
 
upppp pret usor negociabil!

eugeninho 06-10-09 23:00

Re: Dacia Logan
 
5650 Euro!!!

eugeninho 11-10-09 21:35

Re: Dacia Logan
 
5600 Euro!!!

eugeninho 14-10-09 15:33

Re: Dacia Logan
 
5550 Euro!!!!!

eugeninho 30-10-09 17:30

Re: Dacia Logan
 
5500 Euro!!!!

eugeninho 08-11-09 14:16

Re: Dacia Logan
 
uppppppppppppppppppp!!!!

eugeninho 13-11-09 19:57

Re: Dacia Logan
 
sus cu golanuuuuu!!!

eugeninho 02-12-09 18:54

Re: Dacia Logan
 
anunt valabil in continuare!!!

eugeninho 16-12-09 11:34

Re: Dacia Logan
 
up up up

dariomario 16-12-09 21:21

Re: Dacia Logan
 
free up, frumoasa masina, sper sa o vinzi la cat vrei tu...

eugeninho 18-12-09 14:35

Re: Dacia Logan
 
ms ms sa vedem dak se gaseste cineva interesat cu adevarat


All times are GMT +2. The time now is 17:23.

- Copyright 2026 4Tuning