Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 01-10-08 20:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Suntem multzi pe zona aia :)

Mustang 01-10-08 22:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Cand trec pe acolo si iti vad ursul, te sun ... sa lasi nr pe pm. :D
Hai si id-ul sa nu zici ca sunt naspa. :lol:

daffy duck™ 01-10-08 22:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 1787584)
Cand trec pe acolo si iti vad ursul, te sun ... sa lasi nr pe pm. :D
Hai si id-ul sa nu zici ca sunt naspa. :lol:

parca ar fi vedeta sa iti lase PM....nu le las aici k se supara p mn...iti las off-line p mess

Mustang 02-10-08 00:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 1787610)
parca ar fi vedeta sa iti lase PM....nu le las aici k se supara p mn...iti las off-line p mess

1. merci pt date
2. jet ma. :D era spusa ca o gluma. hai ... hawarde!

daffy duck™ 02-10-08 00:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 1787777)
1. merci pt date
2. jet ma. :D era spusa ca o gluma. hai ... hawarde!

:lol::lol:

1.npc
2. 50%am zis la caterinca....50% e destul de serios

Mustang 02-10-08 00:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Da, ca sa nu se interpreteze ca sufar de mine:
Am zis asta ca, in momentul cand sunt pe acolo, poate stau la o maslina cu nenea GXZ.

GiGiCarbiT 05-10-08 14:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Astia de la ploiesti fac "linii" cu spatele...plm :))) Nu am adversar pe 1.4 =)) hii ma la ei :))

DRK*DeSiGn 05-10-08 16:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=))))) adevarat

jakal 05-10-08 19:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GiGiCarbiT (Post 1793213)
Astia de la ploiesti fac "linii" cu spatele...plm :))) Nu am adversar pe 1.4 =)) hii ma la ei :))

mars in plm ca te-am ars.......ai dat-o in limitare inaintea mea......zdreanta.:)):)

DRK*DeSiGn 06-10-08 01:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
care sunt regulile la accest gen de liniutza =)))???

jakal 06-10-08 02:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cam ce poate dieselul meu amarit............:)):))

https://www.220.ro/cercuri_cu_un_diesel-112214.html

GiGiCarbiT 06-10-08 02:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bineeee tigane .... uitasem de filmarea astha... =))

johnny325 14-10-08 19:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
deplasare tulcea:D:lol:

johnny325 14-10-08 19:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
il avem pe domnu vice presedinte care isi etaleaza noul fundulet:D
si pe domnul DRG(cred putem sal poreclim sosetutza :D)

johnny325 14-10-08 19:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
in curand mai multe poze:D


All times are GMT +2. The time now is 21:14.

- Copyright 2026 4Tuning