![]() |
Re: Ford Capri
aiurea..deocamdata ramane cu plafonu sus...intre timp caut parbriz ..ca a meu lo fisurat baietzii cand lo dat jos(adica avea o fisura mica-ei numa o extinso pe toata suprafata).
|
Re: Ford Capri
nu mai am nicio sansa sa gasesc un Capri la 1000-1500 E .... o sa caut altceva la banii astia ... nu ma las pana nu-mi cumpar ceva ... (Capri my love)
|
Re: Ford Capri
daca auziti de vreun capri lasati un e-mail la [email protected]
|
Doresc sa va cumpar Fordul Capri URGENT!!!
Dati-mi un numar de telefon deoarece vreu sa va cumpar masina in cel mai scurt timp posibil.Am nevoie de unele piese deoarece mai am una in garaj. Adresa mea de E-mail este [email protected]pt sa imi trimite-ti numarul dumneavoastra de telefon ca sa va pot contacta
De asemenea am sa va las si numerele mele de telefon pe care ma puteti contacta la orice ora. 0723515406 0767844210 Astept contactul dumneavoastra in cel mai scurt timp posibil! |
| All times are GMT +2. The time now is 18:20. |
- Copyright 2026 4Tuning