![]() |
Re: Masina mea: OPEL TIGRA
lucas??? ce mai e si ala?
|
Re: Masina mea: OPEL TIGRA
Quote:
|
Re: Masina mea: OPEL TIGRA
semnalizarea... apoi asa zi :)) ma tot gandeam ce poate insemna si cuvantul ala :P
|
Re: Masina mea: OPEL TIGRA
pai se numeste Lucas...ca sa nu stai sa ii spui semnal aripa...semnal fata ...
asa cum si stopurile nu se numesc faruri:D |
Re: Masina mea: OPEL TIGRA
aham... acuma am inteles domnu` :)
|
Re: Masina mea: OPEL TIGRA
Asa cum stopurile se numesc triple. Arata foarte bine cu negru :) Dar de ce ai zis ca are putere cam cat ala de 1.6 ?:-?
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:37. |
- Copyright 2026 4Tuning