Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/82864-kit-logan-prostreet-baia.html)

Dj.08.KUX 26-01-09 18:20

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Remus zimi si mie te rog cat costa un kit de supernova ca cel din schita.

Bogyciu 27-01-09 15:39

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Sunt si eu interesat de pret...

pro street remus 03-02-09 19:26

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Preparatul (Post 2011867)
remus pt o dacia 1310 model 4 faruri?ce kit ai?ceva mai finut si agresiv totodata. daca se poate:D ms frumos

si pentru un bertone 2001 un kit frumos:d

PT. OPEL

pro street remus 03-02-09 19:36

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by Dj.08.KUX (Post 2012586)
Remus zimi si mie te rog cat costa un kit de supernova ca cel din schita.

SPOILER FATA SAU SPATE UNDEVA LA 850 RON BUCATA,SET PRAGURI UNDEVA LA 400-500 RON

byJoKeR 04-02-09 15:47

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Salut
Dami si mie id tau ca sunt interesat de praguri si de eleron

Alin92 02-05-09 13:57

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
super belea sta pe logan :D Mi se pare cel mai tare kit pentru logan 8)

mokanu 05-06-09 15:08

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
salut remus fami si mie un desen cu o solenza te rog fata spate ceva mai agresiv te rog ca vreau sa ma apuc de ia

a!3x 07-06-09 17:13

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
eleroanele leai facut tu sau leai cumparat?

wepaul 08-06-09 14:51

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
salut ,
te rog sa imi spui cat a costat acest tunning si de unde pot afla mai multe detalii
as vrea sa imi fac si eu

Victor_WRC 08-06-09 14:58

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
WOW ......foarte grav kitul:dribble::dribble::dribble:

chelloo83 09-06-09 08:50

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
intradevar bestial

pwr_bz 17-06-09 19:43

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Pica f.bine pe golan nu am ce reprosa!

dj dodo 07-05-10 16:06

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
3 Attachment(s)
foarte frumos noul kit sa ai noroc la ea.si eu am primit un kit ptr.logan (fusta bara fata bara spate si praguri) de la un baiat care mia zis ca tot la pro street baia mare a fost facut orcum se vede ca e facut de profesionisti..

badea_laurentiu88 27-11-10 21:30

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
ceva pentru logan facelift nu aveti?pentru ca am de gand sami cumpar si eu unu cat de curand si as fi interesat de un kit finut, si un pret aproximativ???

andrei.acc20 12-09-12 22:59

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
felicitari baieti!!dar am o intrebare:kit-ul merge si p logan nou???dak da cat ma costa cu tot cu montaj,vopsit si celelalte???multumesc


All times are GMT +2. The time now is 11:12.

- Copyright 2026 4Tuning