![]() |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Remus zimi si mie te rog cat costa un kit de supernova ca cel din schita.
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Sunt si eu interesat de pret...
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
4 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Salut
Dami si mie id tau ca sunt interesat de praguri si de eleron |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
super belea sta pe logan :D Mi se pare cel mai tare kit pentru logan 8)
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
salut remus fami si mie un desen cu o solenza te rog fata spate ceva mai agresiv te rog ca vreau sa ma apuc de ia
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
eleroanele leai facut tu sau leai cumparat?
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
salut ,
te rog sa imi spui cat a costat acest tunning si de unde pot afla mai multe detalii as vrea sa imi fac si eu |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
WOW ......foarte grav kitul:dribble::dribble::dribble:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
intradevar bestial
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Pica f.bine pe golan nu am ce reprosa!
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
3 Attachment(s)
foarte frumos noul kit sa ai noroc la ea.si eu am primit un kit ptr.logan (fusta bara fata bara spate si praguri) de la un baiat care mia zis ca tot la pro street baia mare a fost facut orcum se vede ca e facut de profesionisti..
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
ceva pentru logan facelift nu aveti?pentru ca am de gand sami cumpar si eu unu cat de curand si as fi interesat de un kit finut, si un pret aproximativ???
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
felicitari baieti!!dar am o intrebare:kit-ul merge si p logan nou???dak da cat ma costa cu tot cu montaj,vopsit si celelalte???multumesc
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:12. |
- Copyright 2026 4Tuning