![]() |
Re: [Vand] mai multe machete
esti in tara ?
|
Re: [Vand] mai multe machete
vin in ianuarie
|
Re: [Vand] mai multe machete
ok atunci vb atunci de machete !
|
Re: [Vand] mai multe machete
Pot intreba daca ai vrun seria 5 , 7 si A8 , A6 ?
|
Re: [Vand] mai multe machete
O macheta de 407 pana pe 20 ianuarie se poate???
|
Re: [Vand] mai multe machete
daca il mai ai: http://194.88.148.105/16/f8/41/2a/DSCF4844.JPG?v=1
contacteaza-ma ca iti ofer 30 ron cu tot cu transport!ok? sau daca nu mai asta trimitemi o poza cu ferrari f1 1:24!poate ti-o iau pe aia cu 30:-P;) |
Re: [Vand] mai multe machete
Vezi ca ai PM de la mine !
|
Re: [Vand] mai multe machete
am revenit!
|
Re: [Vand] mai multe machete
Ce mai este valabil pe aici?
|
Re: [Vand] mai multe machete
Ford Pick-up-Muscle Machines-150ron
Ford Mustang SVT COBRA (2003)-Maisto-80ron Dodge Viper SRT-10-Maisto-80ron Dodge Viper GTS coupe-Bburago-80ron Dodge Viper RT/10-Bburago-80ron Lamborghini Countach (1988 )-Bburago-80ron Jaguar XJ220-Maisto-80ron Morgen Aero 8-Bburago-80ron Murcielago-Bburago-80ron Ferrari Enzo (Dropstar)-HotWheels-120ron Ferrari maranelo-Bburago-80ron Machetele sunt ca si noi,fara cutie.Preturile nu contin taxele postale. Pozele vin putin mai tarziu. |
Re: [Vand] mai multe machete
Sa pui cateva poze detaliate la Enzo ...
|
Re: [Vand] mai multe machete
11 Attachment(s)
enzo are rotile cromate si e vopsit candy red.
|
Re: [Vand] mai multe machete
pune cateva poze cu detaliile daca se poate te rog ... eu colectionez Ferrari doar pe rosu, dar asta merge langa celelate, chiar cautam Enzo ... :D
|
Re: [Vand] mai multe machete
in poza am vazut ferrari maranello,dar nu ai pus pret la el.astept un pret!:D
|
Re: [Vand] mai multe machete
Trimiţi şi-n afara ţării ? Pui tu şi taxele de transport în preţ.
Dă-mi un pm, mulţumesc ! |
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning