Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   [Vand] mai multe machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/82632-vand-machete.html)

B 46 KTO 28-12-08 23:27

Re: [Vand] mai multe machete
 
esti in tara ?

deyan56 29-12-08 00:34

Re: [Vand] mai multe machete
 
vin in ianuarie

B 46 KTO 29-12-08 14:21

Re: [Vand] mai multe machete
 
ok atunci vb atunci de machete !

Buldog_nr1 30-12-08 00:20

Re: [Vand] mai multe machete
 
Pot intreba daca ai vrun seria 5 , 7 si A8 , A6 ?

adystar2007 08-01-09 19:54

Re: [Vand] mai multe machete
 
O macheta de 407 pana pe 20 ianuarie se poate???

PuFy16 08-01-09 20:28

Re: [Vand] mai multe machete
 
daca il mai ai: http://194.88.148.105/16/f8/41/2a/DSCF4844.JPG?v=1
contacteaza-ma ca iti ofer 30 ron cu tot cu transport!ok?
sau daca nu mai asta trimitemi o poza cu ferrari f1 1:24!poate ti-o iau pe aia cu 30:-P;)

Madalyn Boss 09-01-09 14:46

Re: [Vand] mai multe machete
 
Vezi ca ai PM de la mine !

deyan56 14-01-09 23:54

Re: [Vand] mai multe machete
 
am revenit!

model collector 15-01-09 00:14

Re: [Vand] mai multe machete
 
Ce mai este valabil pe aici?

deyan56 01-02-09 13:17

Re: [Vand] mai multe machete
 
Ford Pick-up-Muscle Machines-150ron
Ford Mustang SVT COBRA (2003)-Maisto-80ron
Dodge Viper SRT-10-Maisto-80ron
Dodge Viper GTS coupe-Bburago-80ron
Dodge Viper RT/10-Bburago-80ron
Lamborghini Countach (1988 )-Bburago-80ron
Jaguar XJ220-Maisto-80ron
Morgen Aero 8-Bburago-80ron
Murcielago-Bburago-80ron
Ferrari Enzo (Dropstar)-HotWheels-120ron
Ferrari maranelo-Bburago-80ron
Machetele sunt ca si noi,fara cutie.Preturile nu contin taxele postale.
Pozele vin putin mai tarziu.

Madalyn Boss 01-02-09 13:40

Re: [Vand] mai multe machete
 
Sa pui cateva poze detaliate la Enzo ...

deyan56 01-02-09 14:39

Re: [Vand] mai multe machete
 
11 Attachment(s)
enzo are rotile cromate si e vopsit candy red.

Madalyn Boss 01-02-09 17:52

Re: [Vand] mai multe machete
 
pune cateva poze cu detaliile daca se poate te rog ... eu colectionez Ferrari doar pe rosu, dar asta merge langa celelate, chiar cautam Enzo ... :D

MR.STILO 01-02-09 18:26

Re: [Vand] mai multe machete
 
in poza am vazut ferrari maranello,dar nu ai pus pret la el.astept un pret!:D

EaGle 01-02-09 18:33

Re: [Vand] mai multe machete
 
Trimiţi şi-n afara ţării ? Pui tu şi taxele de transport în preţ.

Dă-mi un pm, mulţumesc !


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning