![]() |
ultima incercare de a pune filmele dupa care las pe altu :shock:
|
Mah tocmai am venit din orash si am vazut ceva afis cu ceva liniute/tuning prin baia mare.Stie careva ceva?Se merita mers pana acolo?Nu am reusit sa vad din masinacine organizeaza si nu m-am putut da jos.Stie cineva cine organizeaza?
Atat am citit: 2 octombrie orele 10-20.Tuning,liniute :). |
noah mergem?
|
Io cred ca merg,da prima data tre sa merg pana in fata la Sora ca acolo am vauzt afisu si sa citesc tot.Apoi mai vedem.
|
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...11273&start=0+
.::detalii despre tuning Show-ul din Baia Mare::. |
Poze,filme.....haideti mai data viitoare cu o masina care sa se dea cu doru....si sa nu fie in spate cu mai mult de 2 masini :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
|
poi cineva cine se da rotund prin cj...s-a facut de rusinica...asa ca data viitoare tot mai putin impresari o sa fie... :twisted: :twisted:
|
ma da niste poze si ceva filmulete nu pune nimeni??
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:24. |
- Copyright 2026 4Tuning