Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale.html)
-   -   Intalnire Caraudio Bucuresti!!! (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale/76974-intalnire-caraudio-bucuresti.html)

y_u_s 03-07-09 19:29

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Am inteles, nu stiu ce sa zic mie imi este teama de faptul ca Politia va face foarte scurta intalnirea mult visata...Ar fi muuulta galagie acolo, probabil amenzi etc... Doar imi dau cu parerea daca treaba sta altfel...just let me know

PS pe la Polivalenta oricum nu e asa aproape de locuri care pot fi deranjate de sunet desi cred ca ar fi ceva mai mult.

pilula20 03-07-09 19:32

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
de cate ori am fost pe la polivalenta nu a venit politia si a fost super liniste si voie buna

@skr , cu masina , sistemul tau ce se mai aude .... ? ca de postat postezi aici dar nu prezinti nimic oficial...

ceachi 03-07-09 22:05

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Nu la 12 ca nu prea e umbra pe nicaieri mai bine 4-5-6

SKR* 04-07-09 00:13

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Quote:

Originally Posted by pilula20 (Post 2459765)
de cate ori am fost pe la polivalenta nu a venit politia si a fost super liniste si voie buna

@skr , cu masina , sistemul tau ce se mai aude .... ? ca de postat postezi aici dar nu prezinti nimic oficial...

Pai eu am incercat sa pun treaba pe roate (Se pare ca a mers), asta compenseaza lipsa masinii :)) Am terminat cu bacul, in orice moment poate sa apara masina, deja o cam stiu.

@ceachi - veniti cand vreti si cand puteti, stam toata ziua 8)

ceachi 04-07-09 00:16

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Mai bine ne intilnim toti odata si fiecare sta cit poate!

SKR* 04-07-09 00:17

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Cum vreti :-P Voiam sa zic ca oricum ne gasesti acolo :D

Bogdan OCC 04-07-09 09:48

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Na, vin si eu in principiu...

SKR* 06-07-09 22:35

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Ziceti cum facem cu ora? Eu sunt disponibil dupa ora 12.00 pana seara. Voi? Ceachi zicea ca e mai bine pe seara. Astept pareri.

animalutz 06-07-09 23:36

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Da tu ce ai facut cu BAC-ul ?! Domnu' intalnire car audio?!

SKR* 07-07-09 00:29

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
8.69. Vine si masina curand. Ziceti o ora :D

Yuri Prime 07-07-09 09:52

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
io zic pe la 2 sau 3 , (pe mine nu ma deranjeaza caldura mai ales daca ziceti ca se poate sta si la umbra) sau vreti seara nu ca ar fi rau dar am observat ca spre seara cam incep ploiele.

ceachi 07-07-09 12:42

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
eu propun 17-18

pilula20 07-07-09 12:51

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
ceachi eu zic ca este o ora super ok...

AlexBanu 07-07-09 12:53

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
cu cat mai pe seara cu atat mai putine probleme cu caldura si agitatia.

animalutz 07-07-09 13:00

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Banule, eu propun sa merem noi 2 pe biciclete ... :D


All times are GMT +2. The time now is 23:11.

- Copyright 2026 4Tuning