Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Adunare pe la Campina (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/75524-adunare-campina.html)

shantzu 28-04-08 22:35

Re: Adunare pe la Campina
 
Quote:

Originally Posted by CobraArt (Post 1504846)
Trb loc mai mare neaparat sa se poata desfasura Petit VR3 :D

Data viitoare episodul II : Drifting with Petit VR3 :shock:

negoitacata 01-05-08 18:28

Re: Adunare pe la Campina
 
Stie bine VR3-u??? ca nu l-am vzt in actiune:D

alex2see 01-05-08 23:27

Re: Adunare pe la Campina
 
Quote:

Originally Posted by CobraArt (Post 1504846)
Trb loc mai mare neaparat sa se poata desfasura Petit VR3 :D

mai usor cu vr3-u ca am patent pe el

DRooPY 02-05-08 14:30

Re: Adunare pe la Campina
 
mda si eu nam aparut sa dau drumu la ..... pakolo! next time catluiesc loosee stiti voi ce ....!!!!:)


All times are GMT +2. The time now is 20:12.

- Copyright 2026 4Tuning