Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   POZE CU GAGICI !!! (https://forum.4tuning.ro/85-arad/7423-poze-gagici.html)

TEKIN 16-07-07 15:48

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
iti plac blondele nu ?? asta chiar ca arata superba

absstrakt 16-07-07 21:37

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
da de ce se spanzura?? ii tanara inca :D

morghen 17-07-07 01:12

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by absstrakt (Post 1000923)
da de ce se spanzura?? ii tanara inca :D

ca am lasat-o balta...pt o bruneta :lol:

silentBMW 12-08-07 02:23

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by RCS. (Post 1000454)
Uf...blondele astea...8)

da bine spui...:D

intel23 20-09-07 20:03

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
1 Attachment(s)
bruneta asta a oprit timp de 10minute ciruculatia pe str. Varful cu Dor , pana a intrat in sediul Politiei... Au oprit masinile si se holbau toti la ea , femei , militieni , copii , animale...

morghen 20-09-07 23:37

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
parca da un pic a cioara...nu ?

NEo007 21-09-07 10:29

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
parca da un pic a cioara de pe centura ?

tristan 21-09-07 16:24

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
oare merge sa dea declaratzie :lol:

oldschool_boy 22-09-07 14:50

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
dupa culoarea tenului,cred ca se pregatea de un examen oral,ceva intelectual,acolo...

tristan 24-09-07 16:26

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
acum am remarcat frumoasele sosete mondex sibiu :lol:

intel23 24-09-07 19:28

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
mergea la serviciu pasapoarte , nu la moravuri :P

Probabil merge in Italia la "facultate"

RCS. 10-10-07 11:11

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Noul tabel care se foloseste in cabinetele oftalmologice.8)

p.s. Nu vrea sa incarce poza...:sad:

intel23 11-10-07 17:14

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
3 Attachment(s)
nevasta-mea...

nu fiti gelosi , mai multe : http://peachesfantasy.com/

RCS. 26-10-07 15:15

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
1 Attachment(s)
Test: cate mere sunt in frigider?8)

intel23 28-10-07 23:35

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
4 in frigider , si 2 in afara lui.


All times are GMT +2. The time now is 09:42.

- Copyright 2026 4Tuning