![]() |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Eu inteleg ca e mare lenea, dar sa citesti cu cateva posturi mai sus nu cred ca e greu
https://forum.4tuning.ro/showpost.php...6&postcount=62 |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
da ce aveti cu motoristii???
recunosc ca data trecuta nu a iesit tocmai bine, dar vorba lui juana... nu vreti sa ne si fierbeti??? nu ar merge si niste liniute de motoare sau macar sa fie asa de expozitie si eventual cine stie sa ne arate ceva smecherii (daca exista cineva pe care stiti :D)... |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
nu erau aia de la ukro anu trecut ?tot aia vor fi ?
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
De data asta vor fi prezenti in jur de 200 Jandarmi si 3 echipaje de politie pentru mentinerea ordinii...Pe pista si in locul unde vor fi masinile participante accesul publicului va fi interzis
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
ce premii sunt ptr A1 ??
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
care sunt standardele masinilor care au voie sa participe la cursa de accelerare???
ms |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Succes la organizare, stiu ca e greu, dar cineva trebuie s-o faca.
Anul asta se anunta oricum destul de bogat in evenimente. Asa ca incalziti-va motoarele. |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
mult succes:D "sa fie haos si anarhie" ,asteptam ceva si in bucuresti:???:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
O sa fie doar linii, sau si expozitie (concurs) de tuning?
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
din cate am inteles va fi tot infara de db drag!
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Indemanare nu este? Masinile inscrise in alte tari au vreo restrictie ceva? Masina trebuia neaparat pe numele soferului? daca este a parintilor? Multumesc!
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:03. |
- Copyright 2026 4Tuning