Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Midnight Race and Show ...11.05.2008 (https://forum.4tuning.ro/439-baia/72060-midnight-race-and-show-11-05-2008-a.html)

bogo4all 15-04-08 20:21

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Eu inteleg ca e mare lenea, dar sa citesti cu cateva posturi mai sus nu cred ca e greu

https://forum.4tuning.ro/showpost.php...6&postcount=62

dobro_c 16-04-08 00:55

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
da ce aveti cu motoristii???

recunosc ca data trecuta nu a iesit tocmai bine, dar vorba lui juana... nu vreti sa ne si fierbeti???

nu ar merge si niste liniute de motoare sau macar sa fie asa de expozitie si eventual cine stie sa ne arate ceva smecherii (daca exista cineva pe care stiti :D)...

GODLESS 16-04-08 03:01

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by dobro_c (Post 1486988)
da ce aveti cu motoristii???

recunosc ca data trecuta nu a iesit tocmai bine, dar vorba lui juana... nu vreti sa ne si fierbeti???

nu ar merge si niste liniute de motoare sau macar sa fie asa de expozitie si eventual cine stie sa ne arate ceva smecherii (daca exista cineva pe care stiti :D)...

Nu a iesit bine , nu din cauza motoristilor ci din cauza celor de la security (gardieni) care erau niste tolomaci si nu au stiut sa-i tina in frau ...

adriano9 17-04-08 12:53

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
nu erau aia de la ukro anu trecut ?tot aia vor fi ?

IonutzMFF 17-04-08 13:09

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
De data asta vor fi prezenti in jur de 200 Jandarmi si 3 echipaje de politie pentru mentinerea ordinii...Pe pista si in locul unde vor fi masinile participante accesul publicului va fi interzis

Fixius 17-04-08 14:23

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
ce premii sunt ptr A1 ??

o_kh3 17-04-08 18:11

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
care sunt standardele masinilor care au voie sa participe la cursa de accelerare???

ms

tase_astra 18-04-08 00:05

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Succes la organizare, stiu ca e greu, dar cineva trebuie s-o faca.

Anul asta se anunta oricum destul de bogat in evenimente.

Asa ca incalziti-va motoarele.

mishu415 19-04-08 04:45

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
mult succes:D "sa fie haos si anarhie" ,asteptam ceva si in bucuresti:???:

IonutzMFF 20-04-08 19:59

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by o_kh3 (Post 1490037)
care sunt standardele masinilor care au voie sa participe la cursa de accelerare???

ms

Sa te prezinti cu talonul masinii , RAR sa fie la zi , asigurarea la zi ...sa nu ai probleme la masini care pot ulterior cauza un accident nedorit pe pista

Xdriver 21-04-08 08:35

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
O sa fie doar linii, sau si expozitie (concurs) de tuning?

adisoruc 21-04-08 11:21

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
din cate am inteles va fi tot infara de db drag!

IonutzMFF 21-04-08 13:28

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by Xdriver (Post 1494605)
O sa fie doar linii, sau si expozitie (concurs) de tuning?

Curse pa 402 m , posibil 1000 m ...drift show cu invitatii din Ungaria , burnout,expo tuning show si concert Grasu XXL

DjRainManFast 22-04-08 00:03

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Indemanare nu este? Masinile inscrise in alte tari au vreo restrictie ceva? Masina trebuia neaparat pe numele soferului? daca este a parintilor? Multumesc!

M I V E C 22-04-08 08:56

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by DjRainManFast (Post 1496077)
Indemanare nu este? Masinile inscrise in alte tari au vreo restrictie ceva? Masina trebuia neaparat pe numele soferului? daca este a parintilor? Multumesc!

daca este pe numele parintilor trebuie sa vi cu amandoi pariintii la inscriere. Succes


All times are GMT +2. The time now is 12:03.

- Copyright 2026 4Tuning