Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008) (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/69178-boyd-coddington-1945-2008-a.html)

Iulipozosu' 29-02-08 12:33

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
Respect !
Dumnezeu sa-l odihneasca !

razak 29-02-08 12:43

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
Boyd a murit in spital. Avea diabet iar in urma unor probleme medicale a fost operat, au aparut ceva complicatii post operatorii si din pacate nu a mai rezistat :(

Nu a facut mereu numai lucruri bune, ca orice om are si partile lui bune si rele, nu multi stiu ca a fost cautat de fisc pentru frauda [ toate masinile create de el erau considerate obiecte de antichitate reconditionate si nu aveau nevoie sa treaca echivalentul RAR-ului romanesc ].

Oricum, este un personaj marcant al universului Hot Road. La fel ca si voi am urmarit toate emisiunile American Hot Road, din unele am mai invatat cate ceva, iar in altele am urmarit pur si simplu cum se face o masina de la zero.

RIP BOYD CODDINGTON!

ICE_golf4 29-02-08 13:03

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
R.I.P. Boyd Coddington, a fost unul din stalpii industriei si custom`ului in materie de mashini si tuning :(

tm_kata 29-02-08 13:13

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
Dumnezeu sa-l odihneasca.... imi place la nebunie american hot rod..... pacat. mare pacat

Bogdan_ozzy 29-02-08 13:21

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
R I P

Mie imi placeu emisiuniile lui si ceea ce facea , acum asta este .. R I P

MC Mate 29-02-08 13:47

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
asta e viata, ne nastem, traim , murim .... uni mai repede alti mai tarziu.R.I.P. , un mare om in lumea CUSTOM...

Fixius 29-02-08 13:56

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
nu imi vine sa cred... :((
R.I.P regele hotrod-urilor
Dumnezeu sal odihneasca'n pace !!!

22VIN 29-02-08 14:06

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
emisiunile le-am urmarit de la lansare. nu ma dadeam in vant, dar masinile pe care le facea erau super. pacat... RIP

Snapy_xxl 29-02-08 14:55

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
Termenurile limita si stresul si-au spus cuvantul :(

GolfuletzS 29-02-08 14:57

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
http://www.dupontregistry.com/Celebr...ddington-3.jpg

www.boydcoddington.com

Turbo110 29-02-08 15:02

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
rip Boyd Coddington , o mare pierdere , chiar urmaream emisiunea si o comentatm cu prieteni , si ne amuzam , dumnezeu sa il ierte

VWluci 29-02-08 15:12

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
RIP Boyd Coddington :(:(:(

UNLORD 29-02-08 15:16

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
A lasat in urma lui numai opere de arta, mare pierdere!

sbk750 29-02-08 15:50

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
a mai murit unu , mare branza , urmatoru la rand ....

Snapy_xxl 29-02-08 16:00

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
Quote:

Originally Posted by sbk750 (Post 1391700)
a mai murit unu , mare branza , urmatoru la rand ....

Stii, barim puteai sa te abtii...


All times are GMT +2. The time now is 15:16.

- Copyright 2026 4Tuning