Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Joc interactiv- Ce masina crezi ca este? (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/68334-joc-interactiv-masina-crezi.html)

Sasha 12-03-08 07:51

Re: ce masina crezi ca este?
 
yep masina mea era Aston Martin DB7 Vantage
@ Mita...am pus poza cum a spus si bogdan ca stiam ca el nu pune:evil:

Sasha 12-03-08 08:13

Re: ce masina crezi ca este?
 
aia sa fie vre`un renault??:? :oops:

bogdan_wrc 12-03-08 11:27

Re: ce masina crezi ca este?
 
nope...hai bagati ...google/gogu..sau poate stiti drect... ca asa e frumos...

Sasha 12-03-08 11:34

Re: ce masina crezi ca este?
 
Fiat 128 ? :oops:

bogdan_wrc 12-03-08 11:34

Re: ce masina crezi ca este?
 
nu...nu ..nu.... :)

cristea_rotitza 12-03-08 13:08

Re: ce masina crezi ca este?
 
frate de unde ai scos-o,ai construit-o u?am luat tot retromobilu la rand,sute de pagini de google si nik,de 4 ore caut dupa ea si inebunesc,sa o ghiceasca altu

bogdan_wrc 12-03-08 13:10

Re: ce masina crezi ca este?
 
:)
pai astea masini de ghicit...nu aston martin db7..

ia..uite...
http://bringatrailer.com/wp-content/..._Stocker_1.jpg
bagati voi.

Sasha 12-03-08 13:15

Re: ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 1419174)
:)
pai astea masini de ghicit...nu aston martin db7..

ia..uite...
http://bringatrailer.com/wp-content/..._Stocker_1.jpg
bagati voi.

si cand am pus lotus`ul ala ai spus ca nu ghicesti "papuci" :bat:

bogdan_wrc 12-03-08 13:22

Re: ce masina crezi ca este?
 
pai era vorba de masini.... data viitoare astept ferrari F50 sau enzo :P sau un audi A4 sau A6 :P
kiddin' girl.

Sasha 12-03-08 13:27

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 1419204)
pai era vorba de masini.... data viitoare astept ferrari F50 sau enzo :P sau un audi A4 sau A6 :P
kiddin' girl.

unde anume il astepti??? :lol:


hai cu ghicitu` lasa kiddin-ul :lol:
:arrow:

bogdan_wrc 12-03-08 13:38

Re: ce masina crezi ca este?
 
asteptam sa ghicesc un A4 sau A6...

al draq "chinezarii" :))) caut

trafy-vr6 12-03-08 13:41

Re: ce masina crezi ca este?
 
Stiu eu stiu eu..da nu zic:D

bogdan_wrc 12-03-08 13:45

Re: ce masina crezi ca este?
 
pot sa ghicesc semnatura?
2 x S3 8L ! Blanc Ibis & Noir Fantôme
2.o TFSi quattro...mai spun ce presiune au in turbina..decat sa ghicesc japoneza aia...

bogdan_wrc 12-03-08 13:46

Re: ce masina crezi ca este?
 
e mistu lancer?

Sasha 12-03-08 13:46

Re: ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 1419266)
pot sa ghicesc semnatura?
2 x S3 8L ! Blanc Ibis & Noir Fantôme
2.o TFSi quattro...mai spun ce presiune au in turbina..decat sa ghicesc japoneza aia...

mdea...deci ramai la asteptari de a4 sau a6 nu???/:rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 10:57.

- Copyright 2026 4Tuning