![]() |
Re: ce masina crezi ca este?
yep masina mea era Aston Martin DB7 Vantage
@ Mita...am pus poza cum a spus si bogdan ca stiam ca el nu pune:evil: |
Re: ce masina crezi ca este?
aia sa fie vre`un renault??:? :oops:
|
Re: ce masina crezi ca este?
nope...hai bagati ...google/gogu..sau poate stiti drect... ca asa e frumos...
|
Re: ce masina crezi ca este?
Fiat 128 ? :oops:
|
Re: ce masina crezi ca este?
nu...nu ..nu.... :)
|
Re: ce masina crezi ca este?
frate de unde ai scos-o,ai construit-o u?am luat tot retromobilu la rand,sute de pagini de google si nik,de 4 ore caut dupa ea si inebunesc,sa o ghiceasca altu
|
Re: ce masina crezi ca este?
:)
pai astea masini de ghicit...nu aston martin db7.. ia..uite... http://bringatrailer.com/wp-content/..._Stocker_1.jpg bagati voi. |
Re: ce masina crezi ca este?
Quote:
|
Re: ce masina crezi ca este?
pai era vorba de masini.... data viitoare astept ferrari F50 sau enzo :P sau un audi A4 sau A6 :P
kiddin' girl. |
Re: ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
Quote:
hai cu ghicitu` lasa kiddin-ul :lol: :arrow: |
Re: ce masina crezi ca este?
asteptam sa ghicesc un A4 sau A6...
al draq "chinezarii" :))) caut |
Re: ce masina crezi ca este?
Stiu eu stiu eu..da nu zic:D
|
Re: ce masina crezi ca este?
pot sa ghicesc semnatura?
2 x S3 8L ! Blanc Ibis & Noir Fantôme 2.o TFSi quattro...mai spun ce presiune au in turbina..decat sa ghicesc japoneza aia... |
Re: ce masina crezi ca este?
e mistu lancer?
|
Re: ce masina crezi ca este?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:57. |
- Copyright 2026 4Tuning