Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/66089-desene-animate-filme-urmaream-eram-mici.html)

DRooPY 23-02-09 11:05

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
ce vremuri!!!

Bengy_BLS 23-02-09 21:40

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
io mai am cartonase cu basket , niste diafilme si , aparatu aferent .
Mai erau masinutele Matchbox
Teava cu cornete era arma fatala atunci. Acum copii se joaca Counter , nu mai stiu la 16 ani cum e sa scoti o gagica in oras , o ard aiurea pe mess cu pupici si buzzuri si se Joaca Counter Strike ca sa faca miscare.
Multi nici nu stiu cum e sa stai in cartier cu lumea pan la 4-5 dimineata , acum se duc sa se uite la prison break . Cu toate ca nu-s prea mare in varsta dar ma bucur ca nu am avut o copilarie cum au acum , noua generatie , generatie Mcdonalds:D
bafta

cmdbass 27-02-09 19:47

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
1 Attachment(s)
misto melodia din care te-ai inspirat :D

si ca sa nu fiu off....unu din preferatii mei :lol:

DarKane 02-03-09 13:57

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
ma dar desenele alea de pe Tele7 ABC cu sobolanii aia pe motoare cum se numeau??mama ce imi mai placeau :cry:

PH86MIN 02-03-09 17:17

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
Motomartienii? :D

DarKane 02-03-09 20:44

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
dap astia sunt -> "Biker Mice" https://www.trilulilu.ro/Motomartienii/d06f1998d301a8

DiavoLLo 05-04-09 23:04

a inebunit lumea :) luati-o treptat....prima data dupa revolutie erau alea cu un copac magic si cu piticii cu urechile mari si un singur om cu o sabie....cine mai stie cum se numea.......apoi au inceput donu`le cu pif si hercule :) strumfii etc....

eu prindeam mai bine ca stateam la 4 :) donu` statea la unu si il bruiau castanii :D

JuST_GiuGiu 06-04-09 19:12

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
eu ma uit acum la Naruto(sezonu 6) si mai am din Dragon Ball Z vro 3 sezoane:D

Bengy_BLS 06-04-09 22:16

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
bah da 2 stupid dogs mai stiti ? sau droopy sau bugs bunny . loony toons in general
Ain't that cute ? But it's wrong !!!!!!!

endril 09-03-10 09:36

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
M-ati facut de am facut cont numai ca sa postez aici, nici macar nu am masina :P

Multumesc pentru lista, mi-am completat ce mai uitasem si eu...

Pentru mai sus: desenele cu rechinul erau Jabber Jaw (un fel de clona de Scooby Doo, tot facute de Hanna Barbera), iar desenele cu copacu' (Segar), aia cu urechi lungi (trobiti) erau John Blackstar.

Take care ;)

MARIORAR 09-03-10 09:46

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
Quote:

Originally Posted by endril (Post 3163132)
M-ati facut de am facut cont numai ca sa postez aici, nici macar nu am masina :P

Multumesc pentru lista, mi-am completat ce mai uitasem si eu...

Pentru mai sus: desenele cu rechinul erau Jabber Jaw (un fel de clona de Scooby Doo, tot facute de Hanna Barbera), iar desenele cu copacu' (Segar), aia cu urechi lungi (trobiti) erau John Blackstar.

Take care ;)

Hai ca esti haios:D
Eu sunt de pe vremea cand,duminica ma striga mama ceva de genu;"marius...deseneeeeeeee!",pe la doua si jumate,PM si fugeam de mi se rupeau pantalonii intr-un loc!numai sa vad desenele cu Popaye,in cel mai fericit caz;dar erau si alea cu lupu' cu "nu zaitz nu pagadiii",comuniste de la rusi..ce s-au mai schimbat modificarile...:lol:
Sau filmul ala cu ARABELA si inelu' cu Rumburak,hehehe

endril 09-03-10 10:23

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
Tot aceeasi perioada... am prins si Albumele Duminicale :ppp

MARIORAR 09-03-10 10:35

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
Quote:

Originally Posted by endril (Post 3163284)
Tot aceeasi perioada... am prins si Albumele Duminicale :ppp

Exact!!!:D
si perioada celor 3 sau 4 ore de difuzare!!!
Dar macar ne-am facut o cultura citind,diverse si invatand!
Acuma e jale;
Pustii de anii copilariei stiu totul in materie de sex si alte alea
peste tot porno!!!(nu ca nu ne-ar place si noua)dar se exagereaza!
aaaa,si stiri e genul orei 5 pm pe Pro TV!

endril 09-03-10 10:38

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
Foarte de acord. Si desenele sunt strict comerciale, emo si fara nici un gust. Cu chiu cu vai dai de unele mai ca lumea - de ex. Ben 10 care imi place destul de mult.

NaughtyGirl 12-03-10 11:43

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
Speedy Gonzalez :>
https://www.youtube.com/watch?v=37Q5cDj1zL4


All times are GMT +2. The time now is 07:43.

- Copyright 2026 4Tuning