![]() |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Quote:
https://forum.4tuning.ro/85-arad/75573-best-woofer-and-exhaust-underground-arad-2008-a.html |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
....m-am pus;)
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
urmeaza mici schimbari la exterior
si ceva mai intinsa in timp partea cu turbo sau compresor credeti ca merita supraalimentat motorul 2.2l? |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Quote:
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
compresor oricum se va monta
dar m-am gandit ca cei care au facut asta deja pe e46 pot sa isi spuna parerea:-) |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
sa dai si tu mai multe detalii daca iti pui compresor :D ca si eu tot un bemmer cu motor 2.2 an 2002 si ma cam bate gandu :)
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
voi scrie despre tot ce se va face la masina
primul pas pt performante s-a facut a fost evacuarea high flow custom integral (care a fost gandita pt ce va urma) |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Ce parere aveti? cand participa un BMW la concurs , in comparatie cu restul masinilor ,se aude diferenta ? :-)
va asteptam la vot aici: :arrow:https://forum.4tuning.ro/85-arad/76610-vot-best-exhaust-underground-arad-2008-a.html |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
multumesc celor care au votat
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
ceva nou pe frontul de vest? ;)
mai pune si tu o poza ... un update ceva :-) pe cand or fi gata numerele? ca abia astept sa te aud din nou noaptea pe strazi .....:wave::chick::yes: |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
1 Attachment(s)
Are numere din iulie
Din pacate nu am rezervat 77 ZIP si s-a dat altcuiva. Numarul ala a fost ales sa fie cu 77 ....in fine acum e 99 ZIP:-) Uite si o poza(inainte sa o "alint" cu o spalare manuala:lol:) |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
nu pui folie? :)
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Quote:
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Nu prea imi place mie folia,dar trebuie sa pun pentru ca geamurile sant prea clare:sad:
@criss : Da ,imi place cum arata cu stopurile noi( alea vechi ,clare,ma calcau pe nervi:lol:) |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
singura chestie care nu prea imi place e "crissdesign" .. chit ca e mic si subtil acolo jos...
in rest faina masinuta, sa ai parte de ea si bafta mai departe.. |
| All times are GMT +2. The time now is 10:39. |
- Copyright 2026 4Tuning