Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 320ci -project-///intruder/// (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/65930-e46-320ci-project-intruder.html)

criss 24-04-08 18:13

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
Quote:

Originally Posted by f.intruder (Post 1494295)
voi fi acolo:-)
face fata , e destul de "obraznica" ;)8)

Pune-te pe lista :-) :arrow:
https://forum.4tuning.ro/85-arad/75573-best-woofer-and-exhaust-underground-arad-2008-a.html

f.intruder 24-04-08 22:33

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
....m-am pus;)

f.intruder 29-04-08 21:54

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
urmeaza mici schimbari la exterior
si ceva mai intinsa in timp partea cu turbo sau compresor
credeti ca merita supraalimentat motorul 2.2l?

xxdadixx 30-04-08 14:31

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
Quote:

Originally Posted by f.intruder (Post 1506807)
urmeaza mici schimbari la exterior
si ceva mai intinsa in timp partea cu turbo sau compresor
credeti ca merita supraalimentat motorul 2.2l?

Era unul la 4tuning days cu compresor. Daca ai bani, nu vad de ce nu! :lol:

f.intruder 02-05-08 17:31

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
compresor oricum se va monta
dar m-am gandit ca cei care au facut asta deja
pe e46 pot sa isi spuna parerea:-)

csprrr 03-05-08 16:34

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
sa dai si tu mai multe detalii daca iti pui compresor :D ca si eu tot un bemmer cu motor 2.2 an 2002 si ma cam bate gandu :)

f.intruder 03-05-08 16:41

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
voi scrie despre tot ce se va face la masina
primul pas pt performante s-a facut
a fost evacuarea high flow custom integral
(care a fost gandita pt ce va urma)

AMBRA 05-05-08 11:50

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
Ce parere aveti? cand participa un BMW la concurs , in comparatie cu restul masinilor ,se aude diferenta ? :-)

va asteptam la vot aici:
:arrow:https://forum.4tuning.ro/85-arad/76610-vot-best-exhaust-underground-arad-2008-a.html

f.intruder 05-05-08 21:55

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
multumesc celor care au votat

AMBRA 08-07-08 10:59

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
ceva nou pe frontul de vest? ;)
mai pune si tu o poza ... un update ceva :-)
pe cand or fi gata numerele?
ca abia astept sa te aud din nou noaptea pe strazi .....:wave::chick::yes:

f.intruder 09-09-08 01:22

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
1 Attachment(s)
Are numere din iulie
Din pacate nu am rezervat 77 ZIP si s-a dat altcuiva.
Numarul ala a fost ales sa fie cu 77 ....in fine acum e 99 ZIP:-)

Uite si o poza(inainte sa o "alint" cu o spalare manuala:lol:)

squid 09-09-08 11:11

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
nu pui folie? :)

criss 09-09-08 11:26

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
Quote:

Originally Posted by f.intruder (Post 1740981)
Uite si o poza(inainte sa o "alint" cu o spalare manuala:lol:)

Dau bine stopurile pe albastru :D

f.intruder 09-09-08 23:24

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
Nu prea imi place mie folia,dar trebuie sa pun pentru ca geamurile sant prea clare:sad:

@criss : Da ,imi place cum arata cu stopurile noi( alea vechi ,clare,ma calcau pe nervi:lol:)

Caius TM 09-09-08 23:48

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
singura chestie care nu prea imi place e "crissdesign" .. chit ca e mic si subtil acolo jos...

in rest faina masinuta, sa ai parte de ea si bafta mai departe..


All times are GMT +2. The time now is 10:39.

- Copyright 2026 4Tuning