Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Mitsubishi Lancer Prototype S (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/64219-mitsubishi-lancer-prototype.html)

maryo86 03-03-08 20:47

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
Nu e urata! Ba chiar e f frumoasa.Cand o sa apara o sa-si schimbe parerile toti cei care spun despre ea ca e "nasoala"

630_G30_CT 03-03-08 21:00

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
super tare masina

bogdan gba 03-03-08 22:14

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
Arata de 10.000 de ori mai bine decat noul subaru wrx sti. Dar totusi mie nu imi place spatele sub nicio forma. Il urasc. In schimb, in fata e super tare.

ArCaDa 03-03-08 23:38

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
Quote:

Originally Posted by maryo86 (Post 1397576)
Nu e urata! Ba chiar e f frumoasa.Cand o sa apara o sa-si schimbe parerile toti cei care spun despre ea ca e "nasoala"

nu cred ca o sa isi schimbe parerile...si ..."nasoala" poate o spun din cauza acelui spate pe care il are...e total pe dinafara masini....in rest este o masina de nota 10...no comm

Bogdan_ozzy 04-03-08 14:21

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
Frumoasa prezentare a masinii ,oricum spatele nu este placut de foarte multi .. si ii sustin.. pentru ca nu arata bine deloc.. dar in rest masina este fenomenala

ady_dl3 04-03-08 19:03

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
ii concureaza bine pe astia de la subaru...eleronu ala face oata treaba laspate k dak nu era km extravagant...bn k doar e "prototip":D

no limits design 05-03-08 11:20

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
e superba daca o vezi doar din fata

Claudiu.aka.Clappy 20-04-08 02:25

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
Offff dwamne.... L-au stricat si pe asta ... !!!! L-au faqt si pe asta hatchback ca si pe impreza.... [-( ...!!!!


All times are GMT +2. The time now is 20:12.

- Copyright 2026 4Tuning