![]() |
Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
Nu e urata! Ba chiar e f frumoasa.Cand o sa apara o sa-si schimbe parerile toti cei care spun despre ea ca e "nasoala"
|
Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
super tare masina
|
Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
Arata de 10.000 de ori mai bine decat noul subaru wrx sti. Dar totusi mie nu imi place spatele sub nicio forma. Il urasc. In schimb, in fata e super tare.
|
Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
Quote:
|
Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
Frumoasa prezentare a masinii ,oricum spatele nu este placut de foarte multi .. si ii sustin.. pentru ca nu arata bine deloc.. dar in rest masina este fenomenala
|
Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
ii concureaza bine pe astia de la subaru...eleronu ala face oata treaba laspate k dak nu era km extravagant...bn k doar e "prototip":D
|
Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
e superba daca o vezi doar din fata
|
Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
Offff dwamne.... L-au stricat si pe asta ... !!!! L-au faqt si pe asta hatchback ca si pe impreza.... [-( ...!!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:12. |
- Copyright 2026 4Tuning