![]() |
Dar nici pe tine.... Nu ????
:chick: (. )( .) |
Quote:
|
Mama da belea de fete are Gabi,pe bune..si mai sunt si dinamoviste.
Oricum Kitana vad ca e smecherasa rau nu gluma....aveti grija baieti sa nu va parliti. |
Quote:
|
indianu mersic :) ai mah ca nu`s nici chiar asa
|
Quote:
: :D :D |
ma oameni buni, eu propun ceva : sa facem un topic special pt. Kitana - fetitza atomica de pe forum :) ... ca vad k e cea mai cautata fata de pe forum ... si acolo sa poata toata lumea sa se dea la ea(dak o agatza vreunu dau de baut :P )...ea sa ii puna pe jar si etc :lol: :lol: :lol:
|
lasati mai fata in pace ca e minora...nu o mai invavati la prostii...mai lasti-o putin sa creasca...si sa le invete singura...
|
Mica, mica, dar... ridica !!! :wink: :wink: :wink:
|
hahaha ai mah ca nu`i tzin pe totzi pe jar ii tzin doar pe aia de nu`mi satisfac capriciile :) hahaha }{ sunt mika pushtoaika cat as putea io sa tzin un baiat pe jar ca pana la urma se arde sji ma da draq de urgentza :) haha :P:P:P:P:P:P:P:PP:P:P:P:)):):):):):):):)
|
Quote:
Tekno: pai e topic cu forumistii si masinile lor, asa ca sa fie poze cu voi toti si eventual si cu masinile Kitana: tot asteptam pozele de la mare, nu conteaza ca e costumul de baie pe tine, sau la uscat :lol: :lol: |
haha:)) bne mah o sa fac poze special pt voi la vara :)
|
:) :) speram ca poza o sa fie facuta la mare... :) pe plaja nu?
|
Normal ca da... Si la nudisti, nu ???? :lol: :lol: :lol:
|
1 Attachment(s)
hehehe
cea mai recenta poze cu je :P |
| All times are GMT +2. The time now is 23:19. |
- Copyright 2026 4Tuning