Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Super Nova vs.... (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/63943-super-nova-vs.html)

maniacu_mnc 09-04-08 17:51

Re: Super Nova vs....
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 1475484)
chiar sunt curios sa vad ce se intampla CIELO VS DSN..daca si cielo e stock..as miza putin pe cielo ca e koreeana..dar depinde si de sofer aici..
maniacule nu ma dezamagi k iti sparg creierii:lol:


Nu-i problema Kidule :D oricum nu paria pe cielo ca e posibil sa-i pierzi :-P:-P:-P. Oricum nu am apucat sa vb inca cu omul cel mai probabil o sa ne intalnim sapt viitoare. Ne auzim pe PM cand e ceva concret.

P.S. Am batut cielo stock cu 3 masini fara sa ma strofoc prea tare!!!. Da precizez ca cielo ala avea peste 300.000 km :shock: si.... evident nu era in apele lui.

mad max 09-04-08 18:39

Re: Super Nova vs....
 
Chiar asa o fi? Te pui cu un cielo 1.5 8V?

Bogdan YBR 09-04-08 19:14

Re: Super Nova vs....
 
si yo i-am zis ca se arde cu cielo 8v :)
pacat ca nu-l mai am pe al meu

kidu2006 09-04-08 20:31

Re: Super Nova vs....
 
Plm..am auzit si eu ca Cielo trage binisor..unu stock,ma refer strict la masini stock aici...oricum aici o sa tina de dibacia soferului si de masini cum trag ele de obicei!

maniacu_mnc 09-04-08 21:44

Re: Super Nova vs....
 
Quote:

Originally Posted by mad max (Post 1475578)
Chiar asa o fi? Te pui cu un cielo 1.5 8V?

Da de ce sa nu ma pun!!!! Oricum vad ca voi aveti o parere proasta despre DSN. Sper sa va arat ca gresiti.

maniacu_mnc 09-04-08 21:45

Re: Super Nova vs....
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan YBR (Post 1475628)
si yo i-am zis ca se arde cu cielo 8v :)
pacat ca nu-l mai am pe al meu

Daca vrei te incerc cu a 2-a ta masina din semnatura!!! Ce zici 8)???

b01uxd 09-04-08 21:49

Re: Super Nova vs....
 
ma, dacia lu maniacu trage, io zic ca bine ...nam incercat cu el da lam vazut cu kidu.......cu un cielo stock nu cred ca are probleme, cu unu cum era ybr in schimb nu cred ca ar avea sanse.......ramane de vazut

laguna1 10-04-08 01:11

Re: Super Nova vs....
 
provokreaaia mai veche cu 90 ponei pe un d ... mai e valabila?

Calin_UKU 10-04-08 01:58

Re: Super Nova vs....
 
prietene, eu m-am dat cu un cielo bine nu era stock si mi-a dat o masina. Din cate am vazut cielo trage bine si urca si daca imi aduc bine aminte urca si mai mult in ture.
Bafta cu cielo spre sa il faci

lmerfu 10-04-08 08:36

Re: Super Nova vs....
 
Te face Cielo!

kidu2006 10-04-08 10:21

Re: Super Nova vs....
 
Pariurile se fac la mine,puteti veni cu cash in euro,dolari,lei,lire sterline(nu turcesti),accept si carti de credit(nu v-as sfatui:)))) )
Pariurile incep de la ora asta de la suma de 100euro:lol:
Care mai doreste care mai doreste:rolleyes2


P.S.: Pariez pe maniacu,cu conditia ca cielo sa fie tot stock..daca ma dezamageste tot el imi da bani:lol:
Ba vezi k astra dti te face nebunule:)))poate pe a1a pleci inainte dar la a2a a3a te face garantat
Mai bine dupa cielo asta incearca un lungan..te-ai dat pana acu cu lungane?:rolleyes2

maniacu_mnc 10-04-08 10:42

Re: Super Nova vs....
 
Quote:

Originally Posted by laguna1 (Post 1476392)
provokreaaia mai veche cu 90 ponei pe un d ... mai e valabila?

Dap e valabila, ai PM!

Quote:

Originally Posted by lmerfu (Post 1476604)
Te face Cielo!

Si de ce esti tu asa sigur?????

Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 1476765)
Pariurile se fac la mine,puteti veni cu cash in euro,dolari,lei,lire sterline(nu turcesti),accept si carti de credit(nu v-as sfatui:)))) )
Pariurile incep de la ora asta de la suma de 100euro:lol:
Care mai doreste care mai doreste:rolleyes2


P.S.: Pariez pe maniacu,cu conditia ca cielo sa fie tot stock..daca ma dezamageste tot el imi da bani:lol:
Ba vezi k astra dti te face nebunule:)))poate pe a1a pleci inainte dar la a2a a3a te face garantat
Mai bine dupa cielo asta incearca un lungan..te-ai dat pana acu cu lungane?:rolleyes2

Da bai kidule iti dau eu banii daca pierd :lol:. Si nu nu m-am dat cu un logan pana acu, da ala de 1.4 il fac (daca e stock). Vreau sa vad cu un 1.6 8v cum stau(sincer daca stie sa-i dea nu am cum sa-l fac da tot vreau sa vad :D).
Oricum cel mai probabil cu cielo o sa ramana pe sapt. viitoare(joi probabil) sa vedem cum stau lucrurile.

Logan_drifter 10-04-08 10:50

Re: Super Nova vs....
 
b01uxd da, merge. stabilim pe pm cand si unde.

maniacu_mnc te rog scuteste-ma de aberatiile tale! Ti-am pus o intrebare simpla: te dai - da sau nu? si tu vii si ma iei cu replicile tale de Obor. Fugi si ia-ti tricicleta si da o tura ca la conserva nu cred ca ai benzina ;)

Acelasi lucru si pentru kidu2006. Eu am postat un raspuns la o provocare, iar tu vii si aberezi ca sa ma duc pe alte forumuri. Ce anume nu-ti convine? Daca ti-e frica sa nu te faca un "dulap" stai in banca ta si fa bastonase ;)

maniacu_mnc 10-04-08 11:05

Re: Super Nova vs....
 
Quote:

Originally Posted by Logan_drifter (Post 1476820)
b01uxd da, merge. stabilim pe pm cand si unde.

maniacu_mnc te rog scuteste-ma de aberatiile tale! Ti-am pus o intrebare simpla: te dai - da sau nu? si tu vii si ma iei cu replicile tale de Obor. Fugi si ia-ti tricicleta si da o tura ca la conserva nu cred ca ai benzina ;)

Acelasi lucru si pentru kidu2006. Eu am postat un raspuns la o provocare, iar tu vii si aberezi ca sa ma duc pe alte forumuri. Ce anume nu-ti convine? Daca ti-e frica sa nu te faca un "dulap" stai in banca ta si fa bastonase ;)

Hmmm nu stiu cum sa te fac sa intelegi......Da poate intelegi asta:

NU MA DAU CU TINE!!!!!!!!

Logan_drifter 10-04-08 11:26

Re: Super Nova vs....
 
Quote:

Originally Posted by Logan_drifter (Post 1476820)
Fugi si ia-ti tricicleta si da o tura ca la conserva nu cred ca ai benzina ;)

Daca esti mai greu de cap si nu te-ai prins de prima data, e problema ta ;)

De curios, te-ai dat cu cineva pe-aici, sau ai postat ca ca nu se puna praf pe tastatura? :woowoo:


All times are GMT +2. The time now is 05:53.

- Copyright 2026 4Tuning