Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   * Vand * piese e30 , e 34 si e36 . (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/63768-vand-piese-e30-34-e36.html)

Spot 12-06-08 01:57

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
ai cumva plasticul de sub bord,care vine sub volan si deasupra pedalelor pt un E30?...si fete de usi din piele,nu cu material....

sebaaa 16-06-08 17:27

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
Pentru e30 , ai suportii de bara pentru bara de 90 si amortizoarele de bara pentru model 90? (am bara si fusta de 90 si trebuie sa le pun pe un urs din 85 )
semnalizatoare de 90 ai ? proiectoare de 90 ai? poate si fantele alea pentru aerisirea franelor daca le ai sa imi spui cat vrei si pe acelea, cu traseul ma descurc eu ulterior..

funkycosty 16-06-08 18:44

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
evacuari motor M20 2500Cm alea pana in saxofon ????

CT26MYR 05-07-08 23:42

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
caseta directie cu servo de e30 ai si la ce pret?

bursuc_amg 09-07-08 23:51

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
semnale fata albe....torpedoul...si panourile interioare de usi....? fa-mi preturi pt fiecare in parte

cristian_cc22 26-07-08 19:01

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
radiator de apa pt 2000 24v vanos (e dinala mare) si capoata de coupe ma intereseaza......daca ai si desigur pretu

Smarabeeck 26-08-08 18:31

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
trapa Bmw e36 ma intereseaza daca ai te rog suna-ma sunt foarte interesat ,Multumesc
0722554668 YM!mzdexxx

Daxter 31-08-08 01:02

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
sal, ai asa ceva? https://forum.4tuning.ro/461-dezmembrari-piese-sh/88997-cumpar-urgent-suport-pompa-servo-bmw-e30.html

dark_man E21 28-09-08 17:42

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
am si eu nevoie de o pompa de servo buna pentru 2,5:D

robert_berceni 29-09-08 00:32

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
salut
stropitorile de parbriz si cleme de la ornamentele nichelate poti sa imi faci si mie un pret la ele te rog???
la stropitori sunt alea model nou cu incalzire.cu mufa dubla.nu cu mufa rotunda.
astept raspuns
sau vb p mess mai repede.
robbi3_boy e id meu.
Cu respect,
Kelloo

xander_canigia 07-10-08 23:06

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
sal spoiler spate e36 325 2tevi ai cumva si ? si un pret


All times are GMT +2. The time now is 17:16.

- Copyright 2026 4Tuning