![]() |
ma ce draq le facetzi la pozele astea de au cate 3 mb una? :?:
|
Quote:
|
Sa moara trei vecini de-ai lui Vadim Tudor daca mai inteleg ceva...
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: |
nu cred ca aia era poza pe care vroia sa o puna....
|
2 Attachment(s)
:) uite si cateva poze funny :)
|
3 Attachment(s)
HAHAHA .. LOL AICAD .. nu te-ai putut abtine , nu ? Hai sa pun si eu ceva poze funny. .
|
3 Attachment(s)
...
|
1 Attachment(s)
:D
|
Marpha rau rotile....pe cat sunt? Ca nu vad prea bine. Si cred ca i-ar sta mult mai bine cu niste cauciucuri mai late, vad ca se mai poate.
|
Quote:
Pe fata in modelul de 2+2 sunt de 7,5' ... Se vad demential ... Pacat ca sunt in 5 prezoane si nu in 4 ... ca ma batea gandul la un set de 2+2 Mai sunt si la borbet modelul in 5 spite tot 2+2 de 9,5' cu 7,5' ... cu buza si gen gheara ... spitele curbate... Anyway ... Misto poza ! :peace: |
Off topic.........sorry
Pusul unei flanse e sigur ? De la 3 prezoane la 4 sau de la 4 la 5.... Cam cat e un set de flanse, ai idee? 10X! |
Ti le faci la strung, pe 4-5-6 gauri daca vrei... :wink:
|
3 Attachment(s)
Frateeeeeeeeeeee
Ce de plombe are aia sa moara masa ! I-a de aici o Bunicutza Jmekera rau ! |
3 Attachment(s)
He He He !!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:58. |
- Copyright 2026 4Tuning