Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Skoda octavia B74642 (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/6162-skoda-octavia-b74642.html)

ezeQuel 11-07-05 22:52

zi-mi cum le zice am pe cineva in bacau sa-i caute...cred ca trag si eu o fuga prin bc..dar nu cred ca am timp sa ma uit..

PorscheManiac 12-07-05 13:52

.....Mare tuning nu prea e proprietarul acestei masini locuieste pe langa mine si am vazut masina de aproape inclusiv interior ce pot sa spun... frumusica masinuta doar atat dar ma intreb ce o avea si sub capota asta daca actipildele alea nu sunt puse asa la misto :lol:

Insanity 24-07-05 14:52

Tuning exterior, interior bla bla bla bla... fiecare isi face masina cum i se pare lui ca e mai frumoasa e o problema de gust...
Intrebare e alta... ce motor are? catzi bani a bagat in el? In cat timp prinde 100? Lucruri mult mai importante decat cum arata masina
:peace:

blowwind 24-07-05 15:21

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Insanity\"
Tuning exterior, interior bla bla bla bla... fiecare isi face masina cum i se pare lui ca e mai frumoasa e o problema de gust...
Intrebare e alta... ce motor are? catzi bani a bagat in el? In cat timp prinde 100? Lucruri mult mai importante decat cum arata masina
:peace:

poate ca ai dreptate ..poate nu....pana una alta sectiunea se numeste CAR STYLING :wink:

Black Death 29-07-05 15:40

interiorul e mai fain decat exteriorul;
si la motor probabil nu e nimic deosebit!!!

Gratzian 29-07-05 16:08

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Insanity\"
Tuning exterior, interior bla bla bla bla... fiecare isi face masina cum i se pare lui ca e mai frumoasa e o problema de gust...
Intrebare e alta... ce motor are? catzi bani a bagat in el? In cat timp prinde 100? Lucruri mult mai importante decat cum arata masina
:peace:

omule, citeste te rog regulile de la sectiunea asta, inainte de a o face pe desteptul
si daca singurele comentarii la care te pretezi sunt bla bla bla, nu mai posta
si daca te mananca tastatura sa dai vre-un raspuns aiurea, mai bine da-ti ban singur

CataNOS 29-07-05 16:10

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TND--TEAM\"
super faina masina are un tuning f bun dar se putea pune la exterior un stiker cu foc sau un scorpion pe capota !!!
:lol: P.S nu cered ca un asemenea tuning il merita Skoda Fabia :?


Aoleeeu, mor..

ce sticker ma? Pai daca baga d-alea, putea sa puna si un sticker cu Fanatik, Duster, Renault, comete, d-ala de taxi s.a.m.d. :lol: :lol: :lol:
Cat despre Fabia, nu am cuvinte :lol: :lol: :lol:

In alta ordine de idei:
Ce imi place la masina:
-jantele, spoilerul fata (desi ar putea fi vopsite si bandourile, oricum, plasa pare de calitate), masca, interiorul, pleoapele.
Ce nu-mi place :D :
-spoilerul spate, roof scoop-ul (nu se inscrie in linia masinii, sau daca tot l-a montat, trebuia adaugat un eleron de dimensiuni mai mari), sigurantele de pe capota (daca sunt false), pseudo-fantele de M, si farurile de Octavia in general pt k ma omoara xenoanele alea :D .

oricum modificarile sunt destul de comune..

polifem 30-07-05 11:44

e draguta mashina ...

spoilerul fata seamana cu cel de la octavia RS ... iar ala din spate e dragut!

ce nu imi place este discordanta pe care o au insertiile de crom shi atitudinea SPORT dorita prin stikerele de pe ushi cu produsele folosite pe mashina. iar aparatorile de noroi de la rotZi ... ?! :? :? :? come on!!! that's a big NO! ...

interiorul este reushit ... seamana ZDROBITOR cu cel de pe octavia RS :D ... shi l-a facut undeva ... sau chiar este RS???

kikitobar 26-09-05 07:31

E frumusica Skoda,dar pune i frate si tu niste triple clare si niste guri de toba!! :idea: :idea:

kikitobar 26-09-05 07:37

Re:
 
PUNE I FRATE NISTE GURI DE TOBE...SI SCHIMBA I ANTENA AIA CA I STRICA TOT ASPECTUL!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Sony 09-10-05 19:04

mie imi place cat de cat \"tuning-ul\" acestei masini dar sunt foarte multe skoda octavia mult mai reusite de exemplu sunt 3 in constanta 8)

aleks 11-10-05 10:58

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Sony\"
mie imi place cat de cat \"tuning-ul\" acestei masini dar sunt foarte multe skoda octavia mult mai reusite de exemplu sunt 3 in constanta 8)

nu neaga nimeni asta, dar topicul era despre aceasta masina...

Danny-future STN 18-10-05 14:34

O masina modificata pt a fi unica in felul ei fara a fi insa un show car, o masina modificata in anumite limite.De apreciat folosirea accesoriilor produse de firme renumite :wink:

Ar fi multe de facut in continuare, poate si destule de schimbat dar in ansamblu masina arata bine si chiar merge destul de bine din cate am vazut la o proba de vtm la Craiova organizata de Extreme Racing (vedeti baieti ca va fac si reclama??? :P )

Schimbarea sau imbunatatirea, puteti sa o numiti cum vreti ar putea incepe mai ieftin asa, adik vreo 200E, niste triple lexus (eu i-as pune cu tenta de negru) si schimbarea plasei cu una neagra pe o masina cu o culoare asa deschisa asa deschisa :wink:

Buggy07 19-11-05 00:13

arata bine ... dar jenti oglinzi vopsea ... ia mai gandeste-te :wink:

BH-15-RIC 17-01-06 22:23

interiorul e un plus al masinii
exteriorul nu prea , dar putea sa-i puna un eleron ar fi schimbat mult ........


All times are GMT +2. The time now is 11:11.

- Copyright 2026 4Tuning