Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - 325i 24v M tech 2 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/61132-e30-325i-24v-tech-2-a.html)

gangsta 24-02-08 12:14

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by haristeas51 (Post 1379697)
cred ca se refera ca dansa pe manele si isi arunca curu :)

Ursu nu joaca niciodata pe manele!;):lol::lol:

Ingerasul99 24-02-08 15:30

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by gangsta (Post 1379896)
Ursu nu joaca niciodata pe manele!;):lol::lol:

ai cumva din intamplare niste poze sau filmulete cu ursu cand face "gogosi"?:D:D

E30_M3_ 24-02-08 17:33

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by gangsta (Post 1379896)
Ursu nu joaca niciodata pe manele!;):lol::lol:

:))))))))))))))
O fost fff tare Joi seara am facut senzatie....sper sa mai fie.
Acum pun ceva poze cu ursu....

E30_M3_ 24-02-08 17:36

Re: E30 - 320is///M-Power
 
9 Attachment(s)
Cam astea sunt pozele...............

CatalinM6 24-02-08 18:20

Re: E30 - 320is///M-Power
 
frumoase jantele...frumoasa culoarea...frumoasa masina
Mai e si M...deja e prea mult :)
felicitari!
Ai grija de ea!

gangsta 25-02-08 16:28

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 1380187)
ai cumva din intamplare niste poze sau filmulete cu ursu cand face "gogosi"?:D:D

Inca nu este nici un film....dar in curand speram va fi unul tare de tot...cu mai multi ursi in action!;)

Ingerasul99 25-02-08 16:48

Re: E30 - 320is///M-Power
 
abea il astept

cristian_seven 25-02-08 18:39

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Cea mai tare culoare pe care am vazut-o si masina arata intr-un mare fel. Respect.
Poti sa-mi spui eventual pe PM daca s-a pus culoarea asta pe vreo masina de serie, ca nu-mi amintesc sa fi vazut asa ceva?

E30_M3_ 26-02-08 17:40

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by cristian_seven (Post 1382602)
Cea mai tare culoare pe care am vazut-o si masina arata intr-un mare fel. Respect.
Poti sa-mi spui eventual pe PM daca s-a pus culoarea asta pe vreo masina de serie, ca nu-mi amintesc sa fi vazut asa ceva?

salut...ms..
E o culoare ffff interesanta,,,, am aleso eu. Dar ursu a fost reconditionat de la A la Z si sa dat culoarea cea mai interesanta pt mine....

dan_m3 28-02-08 18:58

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by E30_M3_ (Post 1384779)
salut...ms..
E o culoare ffff interesanta,,,, am aleso eu. Dar ursu a fost reconditionat de la A la Z si sa dat culoarea cea mai interesanta pt mine....

gusturile nu se discuta,...
ca doar tu trebuie sa te plimbi cu ea si tie sati placa,...

:rolleyes2

sineta 01-03-08 20:21

Re: E30 - 320is///M-Power
 
6 Attachment(s)
uite pozele de la atelier :lol:

sineta 01-03-08 20:28

Re: E30 - 320is///M-Power
 
8 Attachment(s)
astazi am scimbat uleiul filtre diferential si este pregatita pentru sezon bafta jonut cu m ul si ai grija de el :lol:

iMAGiNE 01-03-08 22:10

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Absolut superba masina dom'le... hai cu bandourile si bara spate! :D Un sfat: Da-i stickerul ala cu Havoline jos, sa fie cat mai clean... Interiorul e terminat? :>

E30_M3_ 02-03-08 12:57

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by iMAGiNE (Post 1394282)
Absolut superba masina dom'le... hai cu bandourile si bara spate! :D Un sfat: Da-i stickerul ala cu Havoline jos, sa fie cat mai clean... Interiorul e terminat? :>

:))))
Salut...
Stikerul cel de pe geamurile din spate asa erau si nu prea am avut vreme sa le dau jos, sincer am si uitat de ele :D dar o sa le dau jos. La interior mai este de lucru iar in legatura cu bandourile urmeaza sa vina de la vopsit. Va mai tin la curent....

Ingerasul99 02-03-08 14:10

Re: E30 - 320is///M-Power
 
ai cauciucurile tocite pe spate ?in portbagaj in cap 2 tuburi de bass ? ma intereseaza , intrebare banala as putea zice.jentile sunt superbe , daca leai tine mereu curate ar fi bestial


All times are GMT +2. The time now is 07:14.

- Copyright 2026 4Tuning