![]() |
Re: Ce zodie sunteti?
Ich bin Libra... nu prea multi aici.
30 sep in fiecare an ;) |
Re: Ce zodie sunteti?
17 august 4 me.. -->> Leoaica :D :D :D
|
Re: Ce zodie sunteti?
varsator:lol:
|
Re: Ce zodie sunteti?
berbec -> 1 APRILIE ;) 8)
|
Re: Ce zodie sunteti?
leu.....super multumit de zodie
|
Re: Ce zodie sunteti?
inca un (d)racusor,pe 10 iulie cine mai e prin ziua aia ?!?
|
Re: Ce zodie sunteti?
07 noiembrie---- Scorpion8)
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
Zodia Leu, caut Leoaice!!!! :mrhappy:
|
Re: Ce zodie sunteti?
26 decembrie........capracorn8)
|
Re: Ce zodie sunteti?
un mic.. tauras.. pe cat de nervos....cica ca nu sunt :D .. pe atat de rabdator ;) ... a... si chiar imi place culoarea rosie...
.... |
Re: Ce zodie sunteti?
da zodia mea nu apare!!!.yo-s drac.21 iuly....adik un rac mai al dracului.....prietenii stiu de ce.....
|
Re: Ce zodie sunteti?
Scorpion , 7 Noiembrie !
|
Re: Ce zodie sunteti?
Numai e nimeni nascut pe 1 aprilie ???:rolleyes2
|
Re: Ce zodie sunteti?
Pesti :D..
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:45. |
- Copyright 2026 4Tuning