Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Ce zodie sunteti? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/6077-zodie-sunteti.html)

neXus 06-05-06 15:44

Re: Ce zodie sunteti?
 
Ich bin Libra... nu prea multi aici.
30 sep in fiecare an ;)

ssgia 26-05-06 22:33

Re: Ce zodie sunteti?
 
17 august 4 me.. -->> Leoaica :D :D :D

dj_poznasu 09-03-07 19:39

Re: Ce zodie sunteti?
 
varsator:lol:

Adytzu_JerrY 10-03-07 22:56

Re: Ce zodie sunteti?
 
berbec -> 1 APRILIE ;) 8)

dogy_10 10-03-07 23:12

Re: Ce zodie sunteti?
 
leu.....super multumit de zodie

DaViD TL 11-03-07 02:12

Re: Ce zodie sunteti?
 
inca un (d)racusor,pe 10 iulie cine mai e prin ziua aia ?!?

Cr1Sty_xxl 11-03-07 08:07

Re: Ce zodie sunteti?
 
07 noiembrie---- Scorpion8)

bogdan C.E.T. 11-03-07 09:13

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by neXus (Post 403203)
Ich bin Libra... nu prea multi aici.
30 sep in fiecare an ;)

si eu tot pe 30 sunt nascut;)

F.R.Sonic 11-03-07 09:13

Re: Ce zodie sunteti?
 
Zodia Leu, caut Leoaice!!!! :mrhappy:

Cabbano 11-03-07 10:55

Re: Ce zodie sunteti?
 
26 decembrie........capracorn8)

bodyspeed 11-03-07 12:42

Re: Ce zodie sunteti?
 
un mic.. tauras.. pe cat de nervos....cica ca nu sunt :D .. pe atat de rabdator ;) ... a... si chiar imi place culoarea rosie...
....

JUST-DO-IT 11-03-07 14:08

Re: Ce zodie sunteti?
 
da zodia mea nu apare!!!.yo-s drac.21 iuly....adik un rac mai al dracului.....prietenii stiu de ce.....

MeHiGH 11-03-07 14:23

Re: Ce zodie sunteti?
 
Scorpion , 7 Noiembrie !

Adytzu_JerrY 11-03-07 18:56

Re: Ce zodie sunteti?
 
Numai e nimeni nascut pe 1 aprilie ???:rolleyes2

b0b0 12-03-07 19:51

Re: Ce zodie sunteti?
 
Pesti :D..


All times are GMT +2. The time now is 09:45.

- Copyright 2026 4Tuning