Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Crazy Drivers (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers.html)
-   -   Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers/5994-discutii-membrii-crazy-drivers-iasi.html)

CRyS` 17-05-06 08:08

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Dar nu venim la intalnirea de pe 21 Mai?Putem discuta acolo...ca se va merge in coloana mai mult ca sigur din Iasi!

aleks 19-05-06 08:40

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Alex23GAM
eu unu nu am putut sa vin ....
cine a venit foarte bine .. nu trebuie sa acuzi pe nimeni aleks parerea mea..
Telefonul meu este deschis tot timpu` daca este ceva imp de discutat putem vb si la tel.

stai stai, nu acuzam pe nimeni alex, cu atat mai putin pe tine
de ce te superi?
eram curios doar
hai k iti dau un poop sa-ti treaca, vrei ?:lol:

SV-05-YBG 19-05-06 14:11

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Ia lasati pupatul ca ma faceti gelos.:evil:

Alex23GAM 19-05-06 16:34

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
:)

sambata 20 05 2006 propun sa facem o intalnire la palat ora 18:00

aleks nu ma supar asa repede:) hai maine la iasi:) eu unu o sa fiu maine la ora 18:00

stoka7 19-05-06 19:34

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
ms de telefon alex...eu sunt nou in club si maine va fi prima mea intalnire cu voi......:) ne vedem maine baietii ( sau sa spun si fete) vine vreo fata?;))

CRyS` 19-05-06 19:48

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Oka...Maine la 18....18.30 ajung de la birou...dar fara masina :(

Alex23GAM 19-05-06 22:03

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
maine este concert o sa fie brambureala... si mai sunt membrii plecati care vin duminica.

Propun sa amanam intalnirea de maine pentru duminica la 18:00 Locatia: Palat

CRyS` 20-05-06 09:56

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Dar Duminica oricum va fi intalnire....la Palat ora 17.00 :) organizata de Epox!

Alex23GAM 20-05-06 10:39

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
atunci schimbam locatia Parcarea din fata hotelului Europa (Duminica ora 18:00)

CRyS` 20-05-06 19:02

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Hmmm....Eu vin..dar la intalnirea de la ora 17.00 la Palat?Nu venitzi?

Alex23GAM 21-05-06 22:51

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
CRy_STy daca ai filmat ceva pune si tu filmuletu` de la intalnire...

CRyS` 22-05-06 09:38

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Alex...stii unde lucrez?Iti dau un cd..ca e prea mare filmu!....


P.S. in caz de ai uitat unde lucrez,stie prietena ta mai bine:lol: !Si stie si de ce!

ESPinoza 22-05-06 12:52

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CRy_STy
Alex...stii unde lucrez?Iti dau un cd..ca e prea mare filmu!....


P.S. in caz de ai uitat unde lucrez,stie prietena ta mai bine:lol: !Si stie si de ce!

veau si eu filmul. unde lucrezi? :)

CRyS` 22-05-06 21:59

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by ESPinoza
veau si eu filmul. unde lucrezi? :)


Intreaba`l pe Alex... :lol:


0741 084 572...La Magazinu de Muzica "Sound Land" de pe B-dul Independentei...Langa Flamingo!

aleks 25-05-06 09:50

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
cry_sty sorry, n-am stiut k stickerul ala de pe luneta e de pe masina ta, nu se vedea dekt un coltz d luneta :D


All times are GMT +2. The time now is 09:41.

- Copyright 2026 4Tuning