![]() |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Dar nu venim la intalnirea de pe 21 Mai?Putem discuta acolo...ca se va merge in coloana mai mult ca sigur din Iasi!
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Quote:
de ce te superi? eram curios doar hai k iti dau un poop sa-ti treaca, vrei ?:lol: |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Ia lasati pupatul ca ma faceti gelos.:evil:
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
:)
sambata 20 05 2006 propun sa facem o intalnire la palat ora 18:00 aleks nu ma supar asa repede:) hai maine la iasi:) eu unu o sa fiu maine la ora 18:00 |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
ms de telefon alex...eu sunt nou in club si maine va fi prima mea intalnire cu voi......:) ne vedem maine baietii ( sau sa spun si fete) vine vreo fata?;))
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Oka...Maine la 18....18.30 ajung de la birou...dar fara masina :(
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
maine este concert o sa fie brambureala... si mai sunt membrii plecati care vin duminica.
Propun sa amanam intalnirea de maine pentru duminica la 18:00 Locatia: Palat |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Dar Duminica oricum va fi intalnire....la Palat ora 17.00 :) organizata de Epox!
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
atunci schimbam locatia Parcarea din fata hotelului Europa (Duminica ora 18:00)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Hmmm....Eu vin..dar la intalnirea de la ora 17.00 la Palat?Nu venitzi?
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
CRy_STy daca ai filmat ceva pune si tu filmuletu` de la intalnire...
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Alex...stii unde lucrez?Iti dau un cd..ca e prea mare filmu!....
P.S. in caz de ai uitat unde lucrez,stie prietena ta mai bine:lol: !Si stie si de ce! |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Quote:
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Quote:
Intreaba`l pe Alex... :lol: 0741 084 572...La Magazinu de Muzica "Sound Land" de pe B-dul Independentei...Langa Flamingo! |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
cry_sty sorry, n-am stiut k stickerul ala de pe luneta e de pe masina ta, nu se vedea dekt un coltz d luneta :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:41. |
- Copyright 2026 4Tuning