Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Starea curselor auto (https://forum.4tuning.ro/53-starea-curselor-auto.html)
-   -   O pistă de drag: idei şi propuneri (https://forum.4tuning.ro/53-starea-curselor-auto/59077-pista-drag-idei-propuneri.html)

SEBASTIAN 05-12-07 21:47

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Este o magarie sa bagi numele lor aici!

Gabi 05-12-07 21:50

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 1232062)
Este o magarie sa bagi numele lor aici!

Aloooo !!! Aliosha, mai abtine-te nene ! Nu stiu care dintre noi doi a facut cele mai multe magarii si este cel mai mare magar, asa ca... ABTINE-TE !!!

SEBASTIAN 05-12-07 21:52

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 1232069)
Aloooo !!! Aliosha, mai abtine-te nene ! Nu stiu care dintre noi doi a facut cele mai multe magarii si este cel mai mare magar, asa ca... ABTINE-TE !!!

Aliosa sa-i spui lui tactu :lol:

scorpio GL 05-12-07 22:22

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 1231853)
Sincer tu ai lucra cu tradatori mai ales ca fac asta in mod constant?
Te rog fi sincer si succint!

Nu va cunosc pe vreunul din voi decat din vedere, si pot spune ce am vazut:Te-am vazut cedand nervos si lovind masina unui om pentru care masina aia era ceva la care tine, si in care a pus suflet, si am mai vazut ca iti pierzi calmul si injuri alte persoane care au aceeasi pasiune.
Pe Florica nu l-am vazut facand vreun gest de genul asta, sau cel putin nu a dat ocazia sa se vada.Am vazut ca ia apararea celor din NSL ca si cum ar fi o familie, si pentru asta il apreciez.
Nu imi sta in obicei sa ma cert pe forumuri si sper sa nu interpretezi aiurea comentariul meu.Repet, nu am nici o legatura cu nici unul din voi, dar cred ca puteti face ceva constructiv daca renuntati la orgolii.
Pista sant convins ca se va face pana la urma, intrebarea e daca va fi facuta de vreun pasionat si va avea tarife accesibile, sau va fi facuta de vreun afacerist cu preturi mari iar in acest caz unii din cei care ies vineri seara pentru cateva secunde de placere vor muri inainte de vreme.
Parerea mea e ca scopul pistei nu e banul sau notorietatea, scopul e viata alora care ies noaptea si alearga pe strada.

SEBASTIAN 05-12-07 22:27

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Eu ma gandesc f mult la preturi la ce se poate face in ea ce se poate inchiria, publicitate ... sa se scoata banii de intretinere si sa fie ieftin pt pasionati. bani se vor scoate de la firme cu alte evenimente de la drivetest, vanzatori de masini...
Despre episodul cu CRI da am gresit si e problema mea privata cu acel om pe care l-am despagubit si ne-am inteles, dar cineva s-a gandit care era responsabilitatea mea daca cineva patea ceva?
Responsabilitatea si incarcatura nervoasa eu o am nu voi care participati sau va uitati, stiu e treba mea dar inante sa dati cu noroi...

Lucian 06-12-07 08:18

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 1231844)
Pentru ca totul parea trimis pe PM, iar conducerea nu s-a putut prezenta.
Am fost lasati pe dinafara.
Nu conteaza cine "rupe" strazile.
Conteaza ca toti ar vrea.

Pentru cine faceai pista?
Si acum raspunde-mi sincer.
Pentru cei care se implicau da? Restul erau niste paria care nu aveau ce cauta, pe motiv ca nu s-ar fi implicat. Corect? Fara mistouri, fara minciuni. Spune verde in fata !

Daca vrei sa ajuti pe cineva astepti sa te invite ?

mpa 06-12-07 09:55

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Quote:

Originally Posted by Lucian (Post 1232477)
Daca vrei sa ajuti pe cineva astepti sa te invite ?

In prima faza da.
In faza a doua nu ma asptept sa imi refuze ajutorul.

ERY 06-12-07 10:11

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 1232050)
O pista sau un butoi plin de rahat ? That is the question ! Cand am vazut ce se vrea, am zis "Foarte tare frate!", dar acum, cand vad la ce s-a ajuns, mi-e sila. De unu', de altu', nu conteaza, dar situatia este PENIBILA!

Daca va veni maine un investitor si va spune "Hai nene sa vad si eu ce a discutat prostimea!", ce-o sa vada ? "Mortii ma-tii!" si figuri de doi lei ? O sa inceapa - cel mai probabil - sa rada si va pleca sa faca un dus cu bacnote de 100 E, ca e un mod mult mai frumos de-a toca bani decat sa ii dea prostilor care nu stiu decat sa sape si sa jigneasca.

Stau si ma gandesc ca ceea ce a fost odata, a fost in zadar. Incepand cu Robert TXA, Mihaita GAM si terminand cu Micutzu'. Celebrele cuvinte "O sa facem treaba, iti spun eu!" sunt calcate in picioare de niste orgolii, interese si de o foarte mare doza de nesimtire !


Bravo ! Suntem de cacat !

Unii pun obtinerea de profit mai presus de orice...pt ei sfant este doar banul si nimic altceva...nu ma mira ca s-a ajuns la chestia asta....8)

Mustang 06-12-07 11:31

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Quote:

Originally Posted by Lucian (Post 1232477)
Daca vrei sa ajuti pe cineva astepti sa te invite ?

Spune-mi de unde era sa stiu ca voi va intalniti ?
La invitatia aia ma refeream. ;)
Ma intelegi ?
N-am fost informati cu nimic.
Absolut nimic. ;)

Lucian 06-12-07 14:50

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Probabil in prima faza au fost anuntati cei apropiati lui , cunoscuti mai de mult timp ... ia-o altfel ... cine a fost acolo .. ne cam cunosteam bine intre noi ... sxc , polifem , moartea , dog , pepy , hasky , tano ... Intelegi ?

SEBASTIAN 06-12-07 16:21

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Quote:

Originally Posted by Lucian (Post 1232905)
Probabil in prima faza au fost anuntati cei apropiati lui , cunoscuti mai de mult timp ... ia-o altfel ... cine a fost acolo .. ne cam cunosteam bine intre noi ... sxc , polifem , moartea , dog , pepy , hasky , tano ... Intelegi ?

Am sa va rog sa discutati la subiect.
Si oricum sunt curios daca explicatia asta e valabila si in cazul meu.

Lucian 06-12-07 16:30

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Nu vobeam de pufuleti. Si acum hai sa o spunem pe cea dreapta. Tu de ce nu m-ai sunat sa ma chemi in sear aaceea la Zoo ? Nici pe Pepy ... noi am aflat prin altii si am venit. Si asta pt ca era o vorba "Ca vrea Sebastian sa vina reprezentantii cluburilor". Daca eu nu vorbeam cu lumea si nu aflam ... nu veneam pt ca nu fusesem invitat. In alta ordine de idei e de ajuns sa citesti topicurile astea ca sa vezi de ce nu te-a anuntat Florica. Ce naibha suntem oameni mari ... nu mai incapem dupa deget.

SEBASTIAN 06-12-07 16:34

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Am sunat la pep cred ca am vorbit cu razvan dar nu mai stiu si tel tau nu-l mai am pt ca am avut probleme, oricum am dat f multe telefoane si m-am zapacit pe cine am sunat si pe cine nu si parca am vorbit cu Florica sa mai sune si el pe unul altul.

dolb 06-12-07 16:36

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
cum sti tu sa bagi scuze mereu,, asa cum bagi scuze si cu Impreza aia.. te dai odata la un an si atunci te oftici

SEBASTIAN 06-12-07 16:40

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Hai sa schimbam titlul la topic si sa-l denumim atac la adresa lui Sebastian!
Terminam discutile astea care pe mine ma amuza si apoi trecem la subiect de interes comun.


All times are GMT +2. The time now is 07:45.

- Copyright 2026 4Tuning