![]() |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
arata foarte uraaaaaaaat , macar niste arcuri sport trebuie pe ea .. si si alea sa fie H&R
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
6 Attachment(s)
un logan cu numar de Bucuresti! l-am vazut in statiunea Venus, vara aceasta(2009)
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
parca si masina asta trebuie lasata putin mai jos :) eleronu ala o cam strica la fel si portbagajul neterminat
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
urat body kit i-ai pus
altul mai placut ochiului n-ai gasit? cred ca mai sunt, nu stiu astea chiar nu dau bine pe Logan, mai rau il strici( parerea mea) n-am nimic impotriva daca iti place tie, dar daca te uiti fate de alte loganuri modificate n-arata prea breaz. |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
6 Attachment(s)
:!::!::!:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
4 Attachment(s)
:arrow::arrow::arrow::arrow::arrow:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Ce pot face o vopsea, un kit discret si un set de jante dintr-o masina... Culoarea are vre-un cod?
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
Este cameleon in trei culori - violet, albastru si portocaliu
on:arrow: |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
DECI JUR CE BINE ARATA !!! bestiala , dementiala , e prima pe care o vad .. in poza,live cred ca nu mi-ar veni sa cred :)) ar veni bine cu o prelungire de capota dar merge si asa , super frumoasa
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Quote:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
4 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
4 Attachment(s)
Pt NightDevil:arrow:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
9 Attachment(s)
Ma baieti de kit-urile astea stiati?
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
9 Attachment(s)
.....................
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:10. |
- Copyright 2026 4Tuning