![]() |
Nu prea imi dua seama care este treaba cu el. Ca peste tot numai de rau scrie.
|
Re:
nu pot sa imi dau seama ce e cu el, mie imi place la nebunie
|
dak vb de bmw lu negru api ala e frumos...ma gandeam k vb de bmw ala a lui vet...ala e super naspa mie nu imi place:)
|
Mai Charlie intelege nijte lucruri :
1. nu te baga in seama dak nu jtii despre ce se vb ... mai ales cand vine vorba de critici . 2. critici un BMW 3. critici o mashina destul de faina .... poate omul vrea sa mai puna ceva pe mashina aia poate nu o lasa asha .. dar asta nu inseamna k e najpa ... e o mashina la care viseaza multi :twisted: 4. dak ai ceva de criticat inseamna k tu poti mai bine ... deci arata cu ce esti mai bun (nu spun asta cu rautate dar asta e adevarul) |
subscriu la ce a scris Low_Ridah
|
cum pot fi unii oameni :x
|
:) saracu` l-ati speriat gata.. nu mai posteaza in veci
|
Re:
Quote:
|
Nu inteleg de ce va chinuiti sa'i explicati unui copchil ce inseamna un tuning performant ,cu gust ,ca nu are rost !
El o s-o tina pe-a lui .Charlie decat sa bagi mana in chilotei mai bine pui mana pe un volan . |
ma charlie sincer... tu ce masina ai ca sa potzi critica un om care si-a facut masina cum vrea el! sa te vad cu un bmw ultimu tip tunat, sau vreun mertzan, daca bmw nu iti plac! inca odata te intreb ce masina ai tata??
|
asta e invidie 100%, ii e ciuda ca el nu poate si altu poate!! nu mi se pare bmw lu ovidiu nashpa! nush cine a zis ca multzi viseaza sa aiba asa o masina!
p.s vad ca in ultimu timp cam multzi care probabil nu au masina si le este ciuda fac comentarii!! |
RE
1 Attachment(s)
Mai Charlie ,pararea mea e ca tu trebuie sa mai dai la sapa sa strangi si tu vreo 15000 de euro(asta daca ai sa reusesti vreodata)apoi iti ei un bmw sau oricare alta masina si sa ti-o tunezi cum vrea muschiul tau.de astia ca tine e plina lumea ,sa critici e foarte usor ,fa si tu ceva sa vada lumea daca tot esti asa destept.jantele alea(rotile asa cum le spui tu au fost vreo 600euro)costa mai mult decat trabantul la care poti sa visezi tu.fi mai atent pe vitor si tine minte o vorba de la mine. DACA VULPEA NU AJUNGE LA STRUGURI SPUNE CA SUNT ACRI.
|
Re: RE
3 Attachment(s)
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Wa tot nu intelegi ...... ejti picat din luna ... nu ne intereseaza banii tai ... shi nici pe departe mashina ta .... nu te inteleg ce naiba ai cu mashina omului ... k tu ai un golf II ..poate GTI ...shi ai ushi tip Lamborghini cine te crezi ... :evil: .... a shi asa ca sunt nervos am sati mai zic ceva dulce ... mashina ta seamana cu multe alte golfuri shi jetta ... altceva mai creativ nai gasit :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:10. |
- Copyright 2026 4Tuning