Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeia ... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/5688-femeia.html)

EvLSant0S 17-08-05 16:57

am sters tot .. ar fi ajuns ... urat de tot .. foarte urat .. asa ca .. sa sters ..
anyway .. vezi ca vbesti prosti tanti .. ff multe prostii ... si te astepti la .. 0 reactii ... WROOOONG !
.

minirally 17-08-05 17:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
am sters tot .. ar fi ajuns ... urat de tot .. foarte urat .. asa ca .. sa sters ..
anyway .. vezi ca vbesti prosti tanti .. ff multe prostii ... si te astepti la .. 0 reactii ... WROOOONG !
.

eram sigura ca o sa stergi :D ..nu mai zic nimic..i wanna feel good.. :wink:

EvLSant0S 17-08-05 17:09

termina mai copil ce esti ..
zi mersi !
crede-ma ca n-ai fi vrut sa continuam discutia !
chiar nu ai fi vrut ..
now ... shhhhht .. . esti offtopic !

aleks 18-08-05 09:27

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
am sters tot .. ar fi ajuns ... urat de tot .. foarte urat .. asa ca .. sa sters ..
anyway .. vezi ca vbesti prosti tanti .. ff multe prostii ... si te astepti la .. 0 reactii ... WROOOONG !
.

apreciez evl... plecasera lucrurile cam departe, si nu era cazul...

needBrain 18-08-05 14:32

hmz.....presupun ca am ratat o discutzie.......

PTC 19-08-05 07:55

needBrain cred ca ai dreptate am pierdut amindoi aici ceva :lol:

EvLSant0S 20-08-05 20:15

n-ati ratat nimic ma stati linistiti . .

de fapt ..
atzi fi ratat ... ceva ..
daca ar fi continuat ...
ar fi fost .. o chestie gen .. scandalul cu eryka =)) .. si cu poza si bla bla bla =)) dar .. nu-i frumos nu .. ?
tre sa fim domni .. :roll:
joder.. who am i kidding =))

needBrain 21-08-05 21:40

intr-un fel ma bucur ca nu am vazut discutzia.
presupun ca acele \"replici\" priveau lucrurile petrecute in rel voastra.
asa ca nu era treaba mea sa le stiu.nu-i bine sa-ti speli rufele-n public

PTC 22-08-05 15:17

needBrain\"nu-i bine sa-ti speli rufele-n public\" foarte corect :wink:

needBrain 22-08-05 15:29

pai presupiun ca ei asta au facut

aleks 22-08-05 16:13

asa a fost, si nu a fost ok, hai sa revenim la subiect... :evil:

aleks 22-08-05 16:14

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
Cum definiti femeia ?

eu gandesc asa:
cea mai frumoasa creatura ....
totodata cea mai a dracu creatura (daca vrea)

si btw:
e vreunu pe aici care poate sa inteleaga creaturile astea ? :P

p.s: cand zic creatura ma gandesc la ceva divin .. la ceva frumos
nicidecum la monstruletzi urati or stuff like that
asa ca nu-mi sariti in cap.
ia sa vedem ce aveti de zis :)

asta era subiectul...

needBrain 22-08-05 19:49

mdeah,pt tata,cand e matol,femeia este un simlu participant la perpetuarea speciei :lol:

RA_2fast4u 22-08-05 20:14

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
mdeah,pt tata,cand e matol,femeia este un simlu participant la perpetuarea speciei :lol:

=))))))))))))
dah din pacate dc se ajunge chiar asa nu e prea bine :roll:

EvlSantoS 22-08-05 20:50

de ce ? uneori e foarte bine ..
cat despre ... treaba cu spalatul rufelor ..
daca nu stiti ce s-a intamplat ... de fapt ..
nu va mai bagati ..
nu va mai datzi cu parerea aiurea ..
ok?
aveti dreptate. .. cu spalatul .. in public. . NU e frumos .. insa .. mai sunt si exceptii .. iar situatia ... asta ..
a fost o exceptie ..
gata ..
needbrain .. aplauze ptr tatal tau :P


All times are GMT +2. The time now is 09:45.

- Copyright 2026 4Tuning