![]() |
am sters tot .. ar fi ajuns ... urat de tot .. foarte urat .. asa ca .. sa sters ..
anyway .. vezi ca vbesti prosti tanti .. ff multe prostii ... si te astepti la .. 0 reactii ... WROOOONG ! . |
Re:
Quote:
|
termina mai copil ce esti ..
zi mersi ! crede-ma ca n-ai fi vrut sa continuam discutia ! chiar nu ai fi vrut .. now ... shhhhht .. . esti offtopic ! |
Re:
Quote:
|
hmz.....presupun ca am ratat o discutzie.......
|
needBrain cred ca ai dreptate am pierdut amindoi aici ceva :lol:
|
n-ati ratat nimic ma stati linistiti . .
de fapt .. atzi fi ratat ... ceva .. daca ar fi continuat ... ar fi fost .. o chestie gen .. scandalul cu eryka =)) .. si cu poza si bla bla bla =)) dar .. nu-i frumos nu .. ? tre sa fim domni .. :roll: joder.. who am i kidding =)) |
intr-un fel ma bucur ca nu am vazut discutzia.
presupun ca acele \"replici\" priveau lucrurile petrecute in rel voastra. asa ca nu era treaba mea sa le stiu.nu-i bine sa-ti speli rufele-n public |
needBrain\"nu-i bine sa-ti speli rufele-n public\" foarte corect :wink:
|
pai presupiun ca ei asta au facut
|
asa a fost, si nu a fost ok, hai sa revenim la subiect... :evil:
|
Re: Femeia .....
Quote:
|
mdeah,pt tata,cand e matol,femeia este un simlu participant la perpetuarea speciei :lol:
|
Re:
Quote:
dah din pacate dc se ajunge chiar asa nu e prea bine :roll: |
de ce ? uneori e foarte bine ..
cat despre ... treaba cu spalatul rufelor .. daca nu stiti ce s-a intamplat ... de fapt .. nu va mai bagati .. nu va mai datzi cu parerea aiurea .. ok? aveti dreptate. .. cu spalatul .. in public. . NU e frumos .. insa .. mai sunt si exceptii .. iar situatia ... asta .. a fost o exceptie .. gata .. needbrain .. aplauze ptr tatal tau :P |
| All times are GMT +2. The time now is 09:45. |
- Copyright 2026 4Tuning