Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   BMW E30 325i Turbo vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/55710-bmw-e30-325i-turbo-vs.html)

andreiwtw 08-09-08 15:16

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by naka66vio (Post 1739650)
unde se pot gasi filmuletze cu cursele de la braila?scuze de offtopic

Nu a filmat nimeni .
Doar cei care au fost prezenti stiu ce s-a intamplat acolo :-)

sTAILLL 08-09-08 21:15

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
pei nu ne spui si noua ce sa intamplat?

GolfuletzS 08-09-08 22:24

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
a fost cinva carea a filmat :D

ce sa fieacolo distractie

andreiwtw 09-09-08 14:37

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by sTAILLL (Post 1740481)
pei nu ne spui si noua ce sa intamplat?

Am glumit !!!
Trebuie sa apara filmuletele ...

boh_325t 09-09-08 14:51

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
alooooo d-lor masina are si a avut de cand a facut-o fabrica motor de 2500 12 valve ..........oricum felicitari lui ionut pentru victorie ...dar parerea mea este ca ar trebui sa se acorde o REVANSA pe un drum pe care sa se poata pune in valoare adevarata putere a masinilor

andreiwtw 09-09-08 15:20

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by boh_325t (Post 1741955)
alooooo d-lor masina are si a avut de cand a facut-o fabrica motor de 2500 12 valve ..........oricum felicitari lui ionut pentru victorie ...dar parerea mea este ca ar trebui sa se acorde o REVANSA pe un drum pe care sa se poata pune in valoare adevarata putere a masinilor

sa zica Ionut !
unde si cand ...

ionut-01nsl 09-09-08 16:15

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by boh_325t (Post 1741955)
alooooo d-lor masina are si a avut de cand a facut-o fabrica motor de 2500 12 valve ..........oricum felicitari lui ionut pentru victorie ...dar parerea mea este ca ar trebui sa se acorde o REVANSA pe un drum pe care sa se poata pune in valoare adevarata putere a masinilor

k.......

andreiwtw 10-09-08 09:52

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by ionut-01nsl (Post 1742140)
k.......

propun A2 ...

andreiwtw 11-09-08 10:47

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by ionut-01nsl (Post 1742140)
k.......

Vi Sambata la Pitesti ?

ionut-01nsl 11-09-08 11:51

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by andreiwtw (Post 1745963)
Vi Sambata la Pitesti ?

dap.......

andreiwtw 11-09-08 14:02

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by ionut-01nsl (Post 1746092)
dap.......

ne vedem acolo ...

RED_LAF 14-09-08 00:15

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
cand ai timp sa o incerci si cu un aspirat????:lol:

andreiwtw 14-09-08 10:47

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by RED_LAF (Post 1751719)
cand ai timp sa o incerci si cu un aspirat????:lol:

Oricand vrei tu !!!
Pacat ca nu ai fost ieri la Pitesti ...
A fost cea mai reusita cursa legala din ultimii doi ani .
Super organizare !

andreiwtw 14-09-08 10:50

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by RED_LAF (Post 1751719)
cand ai timp sa o incerci si cu un aspirat????:lol:

0723.243.910

RED_LAF 14-09-08 22:50

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by andreiwtw (Post 1752059)
Oricand vrei tu !!!
Pacat ca nu ai fost ieri la Pitesti ...
A fost cea mai reusita cursa legala din ultimii doi ani .
Super organizare !

ma sucit ploaia de diminetza:???:te sun saptamina ce vine;)


All times are GMT +2. The time now is 04:52.

- Copyright 2026 4Tuning