Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Campionat de Pool pe Ym! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/51290-campionat-pool-ym.html)

69WRX 14-09-07 01:27

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 1098982)
Cristi_T va juca cu castigatoru dintre b0b0 vs. DACIA-Wrc

BMW-E30dak va juca cu castigatoru dintre sandrin vs. 69WRX (Magos)

ce nu va e clar, intrebati :D

magos vs. wrx 1-2

joc acum si cu sandrin...defapt putin mai tarziu..

sandrin 14-09-07 03:04

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
pana aici mi-a fost :lol:
sandrin - 69 WRC 1:2
dupa ce am condus :(
ultima bila a fost cu peripetii :-)

bafta finalistilor :-)

trafy-vr6 14-09-07 10:46

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Dacia-WRC, asta nu o sa ramana asa, ne vedem pe strazi sa rezolvam razboiu :))))) glumeam:P vedeti ca Dacia-WRC are coduri:) are mail paltit pe yahoo si e pe mana cu aia:P

VaLeX 14-09-07 11:35

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Cristi_T va juca cu castigatoru dintre b0b0 vs. DACIA-Wrc

BMW-E30dak vs 69WRX

:D update

bodo 14-09-07 13:22

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
dak veti mai avea nevoie de jucatori bodo_costin e id meu !!!

VaLeX 14-09-07 13:47

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
b0b0 vs. DACIA-Wrc

mai aveti pana la 16:00 sa afisati rezultatul

VaLeX 14-09-07 13:53

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by boy_wonder (Post 1099963)
hai ca a fost un succes.. asteptam editia a doua sau poate campionatul de table pe messenger :lol:

:D pai asta ma gandeam , cand mai postati p'aci vreau si eu o parere

Scrieti la sfarsitul postului dac sunteti de acord sa mai facem un campionat , DA sau NU

69WRX 14-09-07 13:59

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
BMW-E30dak vs 69WRX | 0 - 2


trebuie sa mai facem un campionat... :))

VaLeX 14-09-07 14:02

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by 69WRX (Post 1099990)
BMW-E30dak vs 69WRX | 0 - 2


trebuie sa mai facem un campionat... :))

Si avem primu Finalist :D ..gOOd jOb :D , acu ia si asteapta :lol:

Magos 14-09-07 14:06

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
:twisted::twisted::twisted:Haideti sa dam o revansa ... LIVE!!!

Sa va vad atunci... :lol:

69WRX 14-09-07 15:41

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
cand o sa ajung pe la bucuresti..poate :)

DACIA-Wrc 14-09-07 15:54

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
bobo-dacia-wrc 2-1
asta e, am pierdut din motive tehnice

b0b0 14-09-07 16:03

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Cristi-T care e idul tau?....sau dami tu ADD : bobo_razvy

Cristi T 14-09-07 16:14

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by b0b0 (Post 1100399)
Cristi-T care e idul tau?....sau dami tu ADD : bobo_razvy

tiam dat add prietene :)

b0b0 14-09-07 16:53

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
b0b0 vs. Cristi T 2:0


All times are GMT +2. The time now is 17:19.

- Copyright 2026 4Tuning