![]() |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
Quote:
joc acum si cu sandrin...defapt putin mai tarziu.. |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
pana aici mi-a fost :lol:
sandrin - 69 WRC 1:2 dupa ce am condus :( ultima bila a fost cu peripetii :-) bafta finalistilor :-) |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
Dacia-WRC, asta nu o sa ramana asa, ne vedem pe strazi sa rezolvam razboiu :))))) glumeam:P vedeti ca Dacia-WRC are coduri:) are mail paltit pe yahoo si e pe mana cu aia:P
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
Cristi_T va juca cu castigatoru dintre b0b0 vs. DACIA-Wrc
BMW-E30dak vs 69WRX :D update |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
dak veti mai avea nevoie de jucatori bodo_costin e id meu !!!
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
b0b0 vs. DACIA-Wrc
mai aveti pana la 16:00 sa afisati rezultatul |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
Quote:
Scrieti la sfarsitul postului dac sunteti de acord sa mai facem un campionat , DA sau NU |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
BMW-E30dak vs 69WRX | 0 - 2
trebuie sa mai facem un campionat... :)) |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
Quote:
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
:twisted::twisted::twisted:Haideti sa dam o revansa ... LIVE!!!
Sa va vad atunci... :lol: |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
cand o sa ajung pe la bucuresti..poate :)
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
bobo-dacia-wrc 2-1
asta e, am pierdut din motive tehnice |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
Cristi-T care e idul tau?....sau dami tu ADD : bobo_razvy
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
Quote:
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
b0b0 vs. Cristi T 2:0
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:14. |
- Copyright 2026 4Tuning