![]() |
Re: Intalnirea renault 5
25 Attachment(s)
Iata pozele relevante de la intalnirea R5 de astazi. sper sa fim si mai multi data viitoare la intalnirea reno mare.
Bafta PS: sa nu luati in considerare data inscrisa pe poze.... am facut niste poze antedatate cu aparatul si am uitat sa schimb data. |
Re: Intalnirea renault 5
ce imi place mai vreau :D
P.S acum trebuie sa stabilim unde sa ne intalnim pentru reno meeting, propun in fata la city mall la ora 14:00 si de acolo in mars pana la poli :) |
Re: Intalnirea renault 5
ce tare intilnirea...imi pare rau ca nu am fost poate o sa vin la aia mare ..bv baieti!!!!respect din partea mea..
|
Re: Intalnirea renault 5
nici o problema esti asteptat la meetingul reno pe 28....
deci cum facem pentru meetingul reno sa mergem in grup peste ei :D propuneri |
Re: Intalnirea renault 5
ce au patit rotile de la AHA sa nu zici ca renunti la ele...
|
Re: Intalnirea renault 5
nu a renuntat la ele. trebuia sa mearga la rar vineri dar nu s-a trezit omu :P. nu vezi ca are si semnalizatoare si stopuri pe spate clare :)
astazi la 10 e programat la rar pentru inmatriculare. diseara o sa aiba din nou jantele si semnalizatoarele si stopurile la loc pe masina :D nu mi-ai dat si mie add la mess... |
Re: Intalnirea renault 5
deci propuneri unde sa ne intalnim si ora pentru renault meeting ?
|
Re: Intalnirea renault 5
hai sa ne mai intalnim iar ce ziceti sunte deacord ?
Propun Duminica 11.10.2007 orele 15:00 Sala polivalenta intalnire R5 ! |
Re: Intalnirea renault 5
Din pacate pe 11.11 dupa amiaza lucrez,stiu e weekend dar asta e .....next-time prezent,oricum masinuta o sa intre intr-o serie de modificari....sper ...:P
|
Re: Intalnirea renault 5
pe 11.10.2007 nu pe 11.11. hai vezi si tu cum faci poate vii !
Duminica 11.10.2007 orele 15:00 Sala polivalenta intalnire R5 ! |
Re: Intalnirea renault 5
tata... azi a inceput oficial luna noiembrie.... adica luna a 11-a :P
nu ai cum sa faci intalnire acum o luna :P |
Re: Intalnirea renault 5
scz greseala mea :))) asadar
Reprogramare pe data 18:11:2007 orele 15:00 Sala Polivalenta am vorbit si cu miliady acum poate ajunge si villytzah |
Re: Intalnirea renault 5
9 Attachment(s)
si pe vreama asta pasionati de reanult5 se intalnesc pentru o mica vorba poate data viitoare pe data 16-12-2007 vom fi mai multi aviz celor care au lipsit :D
si acum poze |
Re: Intalnirea renault 5
deci? next meeting?
|
Re: Intalnirea renault 5
deci poate vi, propune tu... :-)
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:36. |
- Copyright 2026 4Tuning