Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Renault (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault.html)
-   -   Intalnirea renault 5 (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault/51112-intalnirea-renault-5-a.html)

miliady 13-10-07 22:10

Re: Intalnirea renault 5
 
25 Attachment(s)
Iata pozele relevante de la intalnirea R5 de astazi. sper sa fim si mai multi data viitoare la intalnirea reno mare.

Bafta

PS: sa nu luati in considerare data inscrisa pe poze.... am facut niste poze antedatate cu aparatul si am uitat sa schimb data.

browser 14-10-07 00:17

Re: Intalnirea renault 5
 
ce imi place mai vreau :D
P.S acum trebuie sa stabilim unde sa ne intalnim pentru reno meeting, propun in fata la city mall la ora 14:00 si de acolo in mars pana la poli :)

Ferny 14-10-07 20:36

Re: Intalnirea renault 5
 
ce tare intilnirea...imi pare rau ca nu am fost poate o sa vin la aia mare ..bv baieti!!!!respect din partea mea..

browser 14-10-07 20:59

Re: Intalnirea renault 5
 
nici o problema esti asteptat la meetingul reno pe 28....
deci cum facem pentru meetingul reno sa mergem in grup peste ei :D propuneri

DnI 15-10-07 01:25

Re: Intalnirea renault 5
 
ce au patit rotile de la AHA sa nu zici ca renunti la ele...

miliady 15-10-07 10:23

Re: Intalnirea renault 5
 
nu a renuntat la ele. trebuia sa mearga la rar vineri dar nu s-a trezit omu :P. nu vezi ca are si semnalizatoare si stopuri pe spate clare :)

astazi la 10 e programat la rar pentru inmatriculare. diseara o sa aiba din nou jantele si semnalizatoarele si stopurile la loc pe masina :D
nu mi-ai dat si mie add la mess...

browser 16-10-07 22:49

Re: Intalnirea renault 5
 
deci propuneri unde sa ne intalnim si ora pentru renault meeting ?

browser 31-10-07 21:32

Re: Intalnirea renault 5
 
hai sa ne mai intalnim iar ce ziceti sunte deacord ?
Propun Duminica 11.10.2007 orele 15:00 Sala polivalenta intalnire R5 !

villytzah 31-10-07 22:38

Re: Intalnirea renault 5
 
Din pacate pe 11.11 dupa amiaza lucrez,stiu e weekend dar asta e .....next-time prezent,oricum masinuta o sa intre intr-o serie de modificari....sper ...:P

browser 01-11-07 07:26

Re: Intalnirea renault 5
 
pe 11.10.2007 nu pe 11.11. hai vezi si tu cum faci poate vii !


Duminica 11.10.2007 orele 15:00 Sala polivalenta intalnire R5 !

miliady 01-11-07 11:25

Re: Intalnirea renault 5
 
tata... azi a inceput oficial luna noiembrie.... adica luna a 11-a :P

nu ai cum sa faci intalnire acum o luna :P

browser 01-11-07 11:36

Re: Intalnirea renault 5
 
scz greseala mea :))) asadar
Reprogramare pe data 18:11:2007 orele 15:00 Sala Polivalenta am vorbit si cu miliady acum poate ajunge si villytzah

browser 18-11-07 16:01

Re: Intalnirea renault 5
 
9 Attachment(s)
si pe vreama asta pasionati de reanult5 se intalnesc pentru o mica vorba poate data viitoare pe data 16-12-2007 vom fi mai multi aviz celor care au lipsit :D
si acum poze

miliady 31-01-08 16:28

Re: Intalnirea renault 5
 
deci? next meeting?

browser 31-01-08 18:29

Re: Intalnirea renault 5
 
deci poate vi, propune tu... :-)


All times are GMT +2. The time now is 21:36.

- Copyright 2026 4Tuning