![]() |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
3 Attachment(s)
nu stiu ce-i poate capul...desi e versiunea in 5 usi, totusi arata f fain, pakt k poate era doar in trecere :???:
am mai vazut un Pontiac Grand Prix anii ~78-82(park) V8 (ruver poate confirma :-P ), EVO-le negru n-am apucat sa scot aparatu' k s-a si dus :oops: |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
4 Attachment(s)
La parangu anu trecut
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
serios? :)
ce glumetz e bladu asta :lol: :lol: pune pozne vechi(din SUA) luate d p net :oops: :lol: |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
deci cel cu Evo 9 ,nush acu 2 seri parca eram in ceameu ,Evo 9 vs Passat .. .. GTW era in fata Evo da nu cu mult cred ca aveau peste 140
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
vlad ... un zvon despre un mustang
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
vechi, mare, galben si tare(sau slab..) :lol:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
asa ai date si u un sms ceva k vii in tg-jiu :(
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
pai am zis k vin..am intarziat o zi..dar a fost din cauza k mi-am cumparat 2 masini..si avut ceva treaba..dar am zis k vin sigur..si am fost..insa la voi e caldura k la aia cu coarne :oops: si am fost tare stresat ....am umblat pe la Sohodol, Dealu' targului si seara tarziu prin oras..:-P
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
ce ma nu ati vazut audi`u asta ? :|
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
pai in drumu spre sohodol treceai pe unde stau yo :( , faceam si noi un gratar ceva :(
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
a fost duminik, dupa ploaia aceea mareee...eram in fuga, am stat putin si intors spre seara :-P
blade cred k u locuiesti provizoriu in TG-JIU, esti american de origine, nu? :lol: |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
2 Attachment(s)
A5...negru :D
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
e misto si trage si bine :P
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
nah drace, inca una de TM in TG-JIU :-P
hmm..ma gandesc sa ma apuc de afaceri, aduc masini la voi :oops: :D |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:23. |
- Copyright 2026 4Tuning