Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

florin_cars 29-08-07 23:01

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
3 Attachment(s)
nu stiu ce-i poate capul...desi e versiunea in 5 usi, totusi arata f fain, pakt k poate era doar in trecere :???:
am mai vazut un Pontiac Grand Prix anii ~78-82(park) V8 (ruver poate confirma :-P ), EVO-le negru n-am apucat sa scot aparatu' k s-a si dus :oops:

blad 29-08-07 23:11

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
4 Attachment(s)
La parangu anu trecut

florin_cars 29-08-07 23:16

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
serios? :)
ce glumetz e bladu asta :lol: :lol:
pune pozne vechi(din SUA) luate d p net :oops: :lol:

GTXR 30-08-07 00:19

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
deci cel cu Evo 9 ,nush acu 2 seri parca eram in ceameu ,Evo 9 vs Passat .. .. GTW era in fata Evo da nu cu mult cred ca aveau peste 140

confuzzling 30-08-07 17:11

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
vlad ... un zvon despre un mustang

florin_cars 30-08-07 17:34

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
vechi, mare, galben si tare(sau slab..) :lol:

DolusD 30-08-07 18:28

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
asa ai date si u un sms ceva k vii in tg-jiu :(

florin_cars 30-08-07 20:59

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
pai am zis k vin..am intarziat o zi..dar a fost din cauza k mi-am cumparat 2 masini..si avut ceva treaba..dar am zis k vin sigur..si am fost..insa la voi e caldura k la aia cu coarne :oops: si am fost tare stresat ....am umblat pe la Sohodol, Dealu' targului si seara tarziu prin oras..:-P

blad 30-08-07 22:34

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ce ma nu ati vazut audi`u asta ? :|

DolusD 31-08-07 00:09

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
pai in drumu spre sohodol treceai pe unde stau yo :( , faceam si noi un gratar ceva :(

florin_cars 31-08-07 12:23

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
a fost duminik, dupa ploaia aceea mareee...eram in fuga, am stat putin si intors spre seara :-P

blade cred k u locuiesti provizoriu in TG-JIU, esti american de origine, nu? :lol:

GTXR 31-08-07 17:39

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
A5...negru :D

DolusD 31-08-07 18:12

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
e misto si trage si bine :P

florin_cars 31-08-07 18:13

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
nah drace, inca una de TM in TG-JIU :-P
hmm..ma gandesc sa ma apuc de afaceri, aduc masini la voi :oops: :D

GJ 33 KOS 04-09-07 21:06

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by gj11gmy (Post 1071633)
nu prea vad ce filmuletz sa faci,pt ca e cam puturoasa in primele 2 trepte.....

pei ashea e setata mashina sa nu afecteze cutia de viteze


All times are GMT +2. The time now is 07:23.

- Copyright 2026 4Tuning