Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/48012-virtual-4tuning-league-etapa-9-a.html)

Nubyan 13-08-07 22:03

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
wow am trecut de primul stagiu :lol:

OmB* 13-08-07 22:16

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
bv baieti... ra2 succes in continuare..:P

ra2 13-08-07 23:08

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
mama bagatiai ce masina....si ce mai adversar...::???: hori nu iti mai zic bafta ca nu meriti :D :D :D :P

omb- ms o sa am nevoie

shantzu 14-08-07 09:16

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
tng-ule ai dreptul sa nu spui nimic :twisted: :lol:

alex_maniacu_91 14-08-07 09:25

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
bafta in continuare baieti :D si spor la lucru

HoricutzWSR 14-08-07 11:45

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
Quote:

Originally Posted by ra2 (Post 1045312)
mama bagatiai ce masina....si ce mai adversar...::???: hori nu iti mai zic bafta ca nu meriti :D :D :D :P

omb- ms o sa am nevoie

mda...nici io nu`s prea incantat de masina,lasa vrajeala ra2 ca si tu scoti niste avioane cand vrei :) io chiar nush ce am sa`i fac volvo`ului astuia...we`ll see :)

bafta

tng 14-08-07 18:49

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
1 Attachment(s)
am facut-o pe graba :| ... si decat sa nu o fac/ sau sa ma retrag ... nah

Ca][n 15-08-07 08:43

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
Quote:

Originally Posted by tng (Post 1046667)
am facut-o pe graba :| ... si decat sa nu o fac/ sau sa ma retrag ... nah

nu stiu de ce mai ocupati locul degeaba in 4tl daca veniti cu replica deja consacrata " nu am avut timp", si este valabil pentru mai multi, tng ule fata de masina...puteai mai mult.

tng 15-08-07 12:37

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
Quote:

Originally Posted by Ca][n (Post 1047562)
nu stiu de ce mai ocupati locul degeaba in 4tl daca veniti cu replica deja consacrata " nu am avut timp", si este valabil pentru mai multi, tng ule fata de masina...puteai mai mult.

nu trebuie sa dau explicatii cu ce-mi ocup eu timpul .... insa vezi pm

maf 15-08-07 12:58

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
bataie bataie bataie :D ........

are dreptate tng........e dreptul lui sa participe cum vrea........ si daca nu vrea :) ............ nu castiga nu pierde nimic daca o face sau nu :P

wlady 15-08-07 19:41

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
Bafta maniacule ! Acum mi-am adus aminte de vt league :lol:....

ra2 16-08-07 00:58

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
1 Attachment(s)
my c70...urata locatie ptr un vt:sad:

wlady 16-08-07 22:35

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
1 Attachment(s)
Asta e a mea...

alex_maniacu_91 17-08-07 17:41

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
1 Attachment(s)
masina......si vb lui ra2 urata locatie:sad:

wlady 18-08-07 09:26

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
Quote:

Originally Posted by alex_maniacu_91 (Post 1051990)
masina......si vb lui ra2 urata locatie:sad:

Frumoasa masina maniacule... tu esti adversarul meu .... sa vedem ce iese ... :roll:


All times are GMT +2. The time now is 11:00.

- Copyright 2026 4Tuning