Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

morpheusmaster 17-07-07 14:34

Re: Roman
 
Knd ne vedem?

Scarto 17-07-07 17:05

Re: Roman
 
Daca faceti "scandal" va zic eu ca va zice politia multe :D Chiar daca e parcare privata

Ali_ump 19-07-07 11:11

Pai poate nu ai vazut filmuletu :))

Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1002064)
Knd ne vedem?

Chiar asa ...pe cand prima intalnire oficiala a voastra ...?:twisted:

buddy_lexx 19-07-07 22:06

Re: Roman
 
le dati si voi 5peturi de bere...si va lasa paznicii sa faceti c vreti

VaLeX 19-07-07 23:25

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by buddy_lexx (Post 1005933)
le dati si voi 5peturi de bere...si va lasa paznicii sa faceti c vreti

chiar sa va autoserviti din Kaufland :lol: :lol:

morpheusmaster 20-07-07 16:57

Re: Roman
 
baietii ne vedem in seara asta la un 10 in parcare la Kaufland?

Ali_ump 20-07-07 17:48

Re: Roman
 
Sa faceti poze pt forum....daca va vedeti

TZG@ 20-07-07 20:45

Re: Roman
 
stabiliti o zi si o ora... daca sunt mai multe zile si mai multe ore, mai bine, avem de unde alege, votam...:)

26WRC 20-07-07 21:00

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1007036)
baietii ne vedem in seara asta la un 10 in parcare la Kaufland?

yo is prezent .. te astept ...deabia astept sa vad cum a iesit vopseaua 8)

26WRC 20-07-07 23:52

Re: Roman
 
master ...belea vopseaua..ti'am mai zis eu.. jante.. folie si esti tatic .. in seara asta ziceai ca aveai suspensie super sport :lol: :lol: nu crede'am ca incap 5 in seicento...pacat ca ai venit la 10 juma' ...la 10 fix a mai fost un baiat cu o berlina alba...care cred ca venit pt intalnire dar ...eu fraier....nu m'am bagat i seama cu el

morpheusmaster 21-07-07 02:09

Re: Roman
 
Da frate, that's the next level...cand vin de la mare ma pun pe facut ceva verzisori si asta si doream sa ii cumpar. 4 jante si sa foliez si restul geamurilor + alte mici detalii de stilizare...eh...oricum...ne adunam noi mai multi in curand...ce naiba...

Ali_ump 21-07-07 12:06

Re: Roman
 
V-ati intalnit pan la urma?...

TZG@ 21-07-07 18:10

Re: Roman
 
fratilor, puneti-va poze cu masinile... vreau sa stiu si eu dupa cine ma uit pe strada...

Ali_ump 21-07-07 18:14

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by TZG@ (Post 1008176)
fratilor, puneti-va poze cu masinile... vreau sa stiu si eu dupa cine ma uit pe strada...

Chiar asa...:D

morpheusmaster 21-07-07 23:55

Re: Roman
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 1007823)
V-ati intalnit pan la urma?...

Deci...a fost o tentativa :) de intalnire. Din cate am inteles eu de la WRC la 10 a aparut acolo unu cu o dacie alba (care cik era pentru intalnire...) dar la apucat asa putin timiditatea si nu sa bagat in seama. Pe la 10.30 am aparut si eu in parcare la Kaufland (am zis ca poate e cineva, cum sa lipsesc :) ) si WRC ma vede dar iar intervine timiditatea si nu spune nimic :)) Eh, man (WRC), nu te supara pe mine, glumesc si eu putin...deci...asta a fost prima noastra intalnire oficiala :)) (nice, parerea mea :) )

Si ca tot am terminat 1 etapa la masinuta si tot zicea cineva k vrea poze cu masinutele personale hop top ca bag eu una :)


All times are GMT +2. The time now is 09:44.

- Copyright 2026 4Tuning