Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   BMW 325i - B-70-CTL (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/4343-bmw-325i-70-ctl.html)

narko_rules 08-09-08 23:28

Re: BMW 325 i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by Urban_Racing (Post 330426)
cea mai "modificata" din tzara intradevar shi una dintre primele din cate imi aduc yo aminte! superba

superba masina am vazut-o la buzau in actiune e criminala! felicitari pt victoria cu e92 !

wolverine 09-09-08 01:52

Re: BMW 325 i - B-70-CTL
 
ce putere are motoru? mai multe detalii despre el... :D,,,sau la ce pagina sunt...poate le`am omis eu

NSL_KiwY 09-09-08 22:06

Re: BMW 325 i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by wolverine (Post 1741021)
ce putere are motoru? mai multe detalii despre el... :D,,,sau la ce pagina sunt...poate le`am omis eu

325 24v turbo

wolverine 09-09-08 23:42

Re: BMW 325 i - B-70-CTL
 
ce putere...?

NSL_KiwY 10-09-08 08:21

Re: BMW 325 i - B-70-CTL
 
daca a batut M3 E92

wolverine 10-09-08 09:52

Re: BMW 325 i - B-70-CTL
 
deci e suparat rau de tot...

wolverine 10-09-08 10:07

Re: BMW 325 i - B-70-CTL
 
mai multe poze cu masina interior`exterior`motor nu are nimeni?

B-14-BYE 27-11-08 22:01

Re: BMW 325 i - B-70-CTL
 
sincer este foarte incarcata.. mai bine mai simpla.. eleronu da oribil.. si nici culoarea nu e stralucita.. nu ii sta bine deloc.. banii astiu ca sunt investiti dar multi sunt aruncati aiurea.. fara suparare. am votat frumoasa dar e pe departe cea mai frumoasa..

Brian 28-11-08 15:12

Re: BMW 325 i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by B-14-BYE (Post 1890427)
sincer este foarte incarcata.. mai bine mai simpla.. eleronu da oribil.. si nici culoarea nu e stralucita.. nu ii sta bine deloc.. banii astiu ca sunt investiti dar multi sunt aruncati aiurea.. fara suparare. am votat frumoasa dar e pe departe cea mai frumoasa..

Vezi ca masina nu mai arata asa .. asa arata in 2005 ;)
Oricum era foarte frumoasa si este in continuare :D

IonutzMFF 30-11-08 10:25

Re: BMW 325 i - B-70-CTL
 
pune poze sa vedem cum arata acum

Brian 30-11-08 12:04

Re: BMW 325 i - B-70-CTL
 
9 Attachment(s)
Din punctul meu de vedere, e superba. Culoarea o prinde foarte bine :D

CT-82-PWR 01-12-08 14:16

Re: BMW 325 i - B-70-CTL
 
Motorul si vopseaua cele mai tari

stefan_88 01-12-08 22:40

Re: BMW 325 i - B-70-CTL
 
am avut ocazia s-o vad de foarte multe ori .... e frumos lucrata .... felicitari proprietarului ....

bix 02-12-08 23:15

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
10 Attachment(s)
cateva poze in timp ce lucram la ea.....

bix 02-12-08 23:45

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
5 Attachment(s)
altele


All times are GMT +2. The time now is 22:19.

- Copyright 2026 4Tuning