Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Vento - Proprietari (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/43290-vw-vento-proprietari.html)

FANEX 12-07-07 18:19

Re: Proprietari de vw vento
 
don vento sfaturile clar m-au ajutat,multumesc !

bzsa 13-07-07 02:20

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by FANEX (Post 994383)
bzsa....imi spui te rog cit a costat setul de stopuri clare spate(aripi+capota portbagaj) plus semnalizare fata si proiectoare plus semnalizatoarele aripa fata...adica tot ce ai schimbat tu.......si scuze daca ai mai spus si eu nu am fost atent.


CEATA FATA CU SEMNALIZARI 100 DE OIRO,SEMNALIZARI LATERALE ARIPA 20 DE OIRO ,STOPURI SPATE 200 DE OIRO, MASCA FATA (CURATA)SI PRELUNGIRE CAPOTA 150 DE OIRO,ANGEL EYES 200-250 DE OIRO(IN CURAND O SA AM MONTATE):D CAM ASA STAU LUCRURILE SPER CA NU AM UITAT NIMIC :lol: :-P :-P :-P

FANEX 13-07-07 14:02

Re: Proprietari de vw vento
 
aha,mercy,si au tot ce trebuie la ele....adica capace,garnituri,cleme,soclu etc. tot rostuit,tu numa sa pui becuri si gata....n-as crede !!!!!!!!! ?

bzsa 13-07-07 17:46

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by FANEX (Post 995678)
aha,mercy,si au tot ce trebuie la ele....adica capace,garnituri,cleme,soclu etc. tot rostuit,tu numa sa pui becuri si gata....n-as crede !!!!!!!!! ?

trebuie numai montate au si becuri!!!
numai stopurile nu au avut dar restul numai sa le pui sus;) ;) ;)

FANEX 14-07-07 15:10

Re: Proprietari de vw vento
 
bzsa mercy ptr.informatii ! am gasit si eu un site cu accesorii ptr. tuning www.***.ro magazinul este in Timisoara,pacat ca acum lucrez in Campia Turzii si rar mai ajung prin TIMISOARA dar cu prima ocazie o sa le fac o vizita.......

bzsa 14-07-07 16:40

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by FANEX (Post 997279)
bzsa mercy ptr.informatii ! am gasit si eu un site cu accesorii ptr. tuning www.***.ro magazinul este in Timisoara,pacat ca acum lucrez in Campia Turzii si rar mai ajung prin TIMISOARA dar cu prima ocazie o sa le fac o vizita.......

au multe chestii cei de la jomlook
mai exact ce te intereseaza pt masina
poate te pot ajuta cu ceva

bzsa 15-07-07 21:47

Re: Proprietari de vw vento
 
are cineva montat angel eyes pe vento???

don_vento 16-07-07 01:11

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by bzsa (Post 999157)
are cineva montat angel eyes pe vento???

Are unu la noi in Oradea. De ce?

bzsa 16-07-07 06:21

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by don_vento (Post 999491)
Are unu la noi in Oradea. De ce?

poti intreba daca fuctioneaza bine faza scurta ,faza lunga si pozitia
daca s-a potrivit mufele ?
am un prieten si pe opel si ii lipseste o mufa si cand ii da faza lunga se stinge faza scurta

grig iooooo 16-07-07 11:42

Re: Proprietari de vw vento
 
2 Attachment(s)
salut!
am si eu un vento diesel. iata cateva poze.nu iam faut prea multe schimbari dar vor urma

don_vento 17-07-07 00:50

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by grig iooooo (Post 999974)
salut!
am si eu un vento diesel. iata cateva poze.nu iam faut prea multe schimbari dar vor urma

Cred ca inainte de toate ar trebui sa-l inscrii. ;) In afara de asta e frumusel. Ce motor are?

don_vento 17-07-07 00:52

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by bzsa (Post 999700)
poti intreba daca fuctioneaza bine faza scurta ,faza lunga si pozitia
daca s-a potrivit mufele ?
am un prieten si pe opel si ii lipseste o mufa si cand ii da faza lunga se stinge faza scurta

Sigur ne intalnim zilele astea si dupe ce vorbesc cu el iti scriu un measaj

don_vento 17-07-07 00:54

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by grig iooooo (Post 999974)
salut!
am si eu un vento diesel. iata cateva poze.nu iam faut prea multe schimbari dar vor urma

Mai este ceva ciudat la amsina ta. In poze sunt doua masini diferite. Au unele diferente, incepand de la jenti si continuand cu ornamentul de pe aripa.

grig iooooo 17-07-07 12:19

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by don_vento (Post 1001291)
Mai este ceva ciudat la amsina ta. In poze sunt doua masini diferite. Au unele diferente, incepand de la jenti si continuand cu ornamentul de pe aripa.

prima poza e mai de mult.am dat jos ornamentele de la aripa si capace de la jenti.

bzsa 18-07-07 18:38

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by grig iooooo (Post 999974)
salut!
am si eu un vento diesel. iata cateva poze.nu iam faut prea multe schimbari dar vor urma

te-ai prezentat si pe cj
draguta masina imi place eleronul
spor la tunarit;)


All times are GMT +2. The time now is 08:13.

- Copyright 2026 4Tuning