![]() |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Super tare, cu cazarea am inteles cum e, dar cu taxa de participare si intare daca poate cineva sa ne dea ceva informatiii........
P.S.Ar vrea si vestu ceva afise cand vor fi gata :D |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Cu siguranta va fi ceva super !!!
Respec ptr organizatori! |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Superrr Superr felicitari 4Tuning ne vedem akolo, multa bafta
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
vine si sibiul!!!!!!!!!!!!
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Va asteptam , speram sa vina toata tzara!!! Toata comunitatea Tuning
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
nu am fost atent...posibil si un nou numar al revistei 4tuning ?
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
1 Attachment(s)
astept detalii,..vin sigur!
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
abia astept!!:D..
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
LAAA MARE LA SOAREEEE VENITZI SI CU FETE :))) nu venitzi numai baietii:)))
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
1 Attachment(s)
un mic montaj de inceput , este neterminat
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
l-am facut mai mic pentru inceput deci nu se vede scrisul inca asa de bine! in curand il voi finaliza
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Abia astept.. presimt 3 zile de vis
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
1 Attachment(s)
Am rezolvat problema cu rezolutia si claritatea , se poate citi scrisul acum mai bine zic eu , si problema de la sfarsit cu muzica , ENJOY 4 Tuning FEVER
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
foarte tare faza cu 4 tuning fever acum am vazut si eu ... treaba :)) |
| All times are GMT +2. The time now is 08:13. |
- Copyright 2026 4Tuning