Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Botosani (https://forum.4tuning.ro/107-botosani.html)
-   -   Masini tunate de la noi din tara (https://forum.4tuning.ro/107-botosani/40990-masini-tunate-tara.html)

wtah_nissan 22-12-07 10:18

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
hai ma ca e frumoasa...totusi...cred k arata mai bine dak nu ii punea nimic cu gri,inclusiv semnele japoneze...dak i-ar puen si niste jenti frumaose ar arata super totusi :)

Andrey_FL 23-12-07 10:29

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
15 Attachment(s)
Ceva din Onesti
X5 ,
Ascona de 120 de cai.
Calibra 150 de cai .
E 46 320 d de 136 de cai

kiddo 23-12-07 12:17

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
frumoase masinile imi place x5

Andrey_FL 27-12-07 16:53

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
36 Attachment(s)
Masinile de la GTV-TUNING Onesti
Seat Leon
Renault Megane
Vw New Beetle
Audy RS6(undeva peste 500 de cai avea inainte sa fie furat)

Bogdan-sbt 27-12-07 23:45

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Frumushele foc!:-P

Andrey_FL 28-12-07 00:21

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Si sa mai ziceti ca in onesti nu sunt mashini frumoase...;)

vLLLad 28-12-07 16:42

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by bc_01_ftu (Post 1263927)
Masinile de la GTV-TUNING Onesti
Seat Leon
Renault Megane
Vw New Beetle
Audy RS6(undeva peste 500 de cai avea inainte sa fie furat)

la leon imi plac jantele...dar spoilerele nu prea...s-a cam dus moda cu plasa..parerea mea :-P

kiddo 09-02-08 14:29

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
22 Attachment(s)
ia spuneti va place?? :lol::-P:rolleyes2

maD_angel 09-02-08 15:05

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Greu de cap esti ... tu vezi cum se numeste topicul?! "Masini tunate de la noi din tara"

wtah_nissan 09-02-08 17:18

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
si chiar dak ar fi de la noi..nu e lucrata prea bine..uitate cum e prins spoileru fata...sau cum nu e prins :))

micutzu126 10-02-08 15:25

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
4 Attachment(s)
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

micutzu126 10-02-08 15:31

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
10 Attachment(s)
va rog sa nu va suparati pe mine ca m-am bagat pe forumul vostru.

maD_angel 10-02-08 17:22

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Atata timp cat esti on-topic n'are ce sa'ti zica nimeni nimic si chiar imi plac matzele...

micutzu126 10-02-08 20:08

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by maD_angel (Post 1347934)
Atata timp cat esti on-topic n'are ce sa'ti zica nimeni nimic si chiar imi plac matzele...

mersi mult!

TEO/// 10-02-08 23:34

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
ti-ai pus jante virtual,ar arata bine!pisica neagra e din bt.superbe e36!!!!


All times are GMT +2. The time now is 01:13.

- Copyright 2026 4Tuning