Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Tot ce tzine de Tuningshow 26-27 martie (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/4085-tzine-tuningshow-26-27-martie.html)

madfish 23-03-05 15:20

e clar iese show sambata noapte

Evo007 23-03-05 16:21

ce era la noi 20 de masini da cred ca o sa fie acolo 50
ca vin de peste tot am auzit
dabaia astept cred ca raman peste noapte daca am cu cine sa ma intorc

HAL 23-03-05 16:49

mey va astept eu am vb cu psycho ce dreq constantzenii tre sa se ajute :lol: :lol: chiar asha sa apelam la bucuresteni???? :oops: :wink:

vorbim vineri seara la un telefon!!!!!!

cta rulessss!!!! :lol: :lol: :lol:

CT-03-ART 23-03-05 17:19

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"HAL\"
mey va astept eu am vb cu psycho ce dreq constantzenii tre sa se ajute :lol: :lol: chiar asha sa apelam la bucuresteni???? :oops: :wink:

vorbim vineri seara la un telefon!!!!!!

cta rulessss!!!! :lol: :lol: :lol:

aici sunt de acord cu tine...dar spune mai detaliat ce potzi face pt noi...te rog...

HAL 23-03-05 22:44

va astept la intrarea in bucuresti shi merg cu voi la tuning show!!!!! 8)
ne distram prin bucale vedem noi
numai sa spunetzi la ce ora plecatzi din cta ca sa stiu!!!

ce credeai!!!!!!!! :lol: :lol:

CT-87-ADY 23-03-05 23:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"HAL\"
va astept la intrarea in bucuresti shi merg cu voi la tuning show!!!!! 8)
ne distram prin bucale vedem noi
numai sa spunetzi la ce ora plecatzi din cta ca sa stiu!!!

ce credeai!!!!!!!! :lol: :lol:

pai plecam sambata pe la 6.00... o sa ajungem pe la 9-10 k mergem incet :lol:

HAL 23-03-05 23:24

ai ba laso dreq ca nici cu trabantu nu facetzi atat!!! :lol: :lol:

mai vb cu psyho la tel daca intra shi el pe net ca iam dat privat cu nr meu shi v bsigur vineri seara!!!!

Psycho 23-03-05 23:46

HAl .. fi antena ... k ar fii o problema daca e sa mergem in coloana cu ashtia ... cu care ne int. pe kiselef .. nu mai plecam .. asa de dimineatza .. k ajungem prea devreme ... adik putem pleca k , oamenii .. pe la 10 .. 11 ... sau ceva d genu ala ... k pana la 3 avem tot timpu .. si p seara ziceam sa ieshim intr`un club ceva ...

HAL 24-03-05 00:24

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
HAl .. fi antena ... k ar fii o problema daca e sa mergem in coloana cu ashtia ... cu care ne int. pe kiselef .. nu mai plecam .. asa de dimineatza .. k ajungem prea devreme ... adik putem pleca k , oamenii .. pe la 10 .. 11 ... sau ceva d genu ala ... k pana la 3 avem tot timpu .. si p seara ziceam sa ieshim intr`un club ceva ...

bai faza cu clubu o vorbim noi aici la bucale intzelegi. :wink: :P
voi mie sa-mi spunetzzi la ce ora ajungetzi ca sa stiu ce program imi fac shi eu intzelegi asta e singura problema restu le rezolvam noi aici!! 8)
iar faza cu intalnirea nu ma da pe spate prea tare!!

in concluzie voi sa va hotarati la ce ora plecatzi respectiv ajungetzi :wink:

Psycho 24-03-05 00:54

ok .. te sun eu vineri seara :p

HAL 24-03-05 01:15

treaba-i buna atunci!!!! :lol: :lol:

catzi venitzi (masini)sau inca nu se stie sigur?
de curiozitate! :shock:

Psycho 24-03-05 07:53

nu shtim ink ... 3 - 4 sunt sigur

CT-87-ADY 24-03-05 10:33

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
nu shtim ink ... 3 - 4 sunt sigur

de unde atatea? :shock:

CT-03-ART 24-03-05 10:37

pai o sa plece sambata dimineatza omega(BAS) ,vpr...parca..shi inca nishte tovarashi de-ai lu andrei(SAD)

CT-87-ADY 24-03-05 11:11

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-03-ART\"
pai o sa plece sambata dimineatza omega(BAS) ,vpr...parca..shi inca nishte tovarashi de-ai lu andrei(SAD)

:?:
Poate vineri nu sambata!!!


All times are GMT +2. The time now is 10:37.

- Copyright 2026 4Tuning