![]() |
e clar iese show sambata noapte
|
ce era la noi 20 de masini da cred ca o sa fie acolo 50
ca vin de peste tot am auzit dabaia astept cred ca raman peste noapte daca am cu cine sa ma intorc |
mey va astept eu am vb cu psycho ce dreq constantzenii tre sa se ajute :lol: :lol: chiar asha sa apelam la bucuresteni???? :oops: :wink:
vorbim vineri seara la un telefon!!!!!! cta rulessss!!!! :lol: :lol: :lol: |
Re:
Quote:
|
va astept la intrarea in bucuresti shi merg cu voi la tuning show!!!!! 8)
ne distram prin bucale vedem noi numai sa spunetzi la ce ora plecatzi din cta ca sa stiu!!! ce credeai!!!!!!!! :lol: :lol: |
Re:
Quote:
|
ai ba laso dreq ca nici cu trabantu nu facetzi atat!!! :lol: :lol:
mai vb cu psyho la tel daca intra shi el pe net ca iam dat privat cu nr meu shi v bsigur vineri seara!!!! |
HAl .. fi antena ... k ar fii o problema daca e sa mergem in coloana cu ashtia ... cu care ne int. pe kiselef .. nu mai plecam .. asa de dimineatza .. k ajungem prea devreme ... adik putem pleca k , oamenii .. pe la 10 .. 11 ... sau ceva d genu ala ... k pana la 3 avem tot timpu .. si p seara ziceam sa ieshim intr`un club ceva ...
|
Re:
Quote:
voi mie sa-mi spunetzzi la ce ora ajungetzi ca sa stiu ce program imi fac shi eu intzelegi asta e singura problema restu le rezolvam noi aici!! 8) iar faza cu intalnirea nu ma da pe spate prea tare!! in concluzie voi sa va hotarati la ce ora plecatzi respectiv ajungetzi :wink: |
ok .. te sun eu vineri seara :p
|
treaba-i buna atunci!!!! :lol: :lol:
catzi venitzi (masini)sau inca nu se stie sigur? de curiozitate! :shock: |
nu shtim ink ... 3 - 4 sunt sigur
|
Re:
Quote:
|
pai o sa plece sambata dimineatza omega(BAS) ,vpr...parca..shi inca nishte tovarashi de-ai lu andrei(SAD)
|
Re:
Quote:
Poate vineri nu sambata!!! |
| All times are GMT +2. The time now is 10:37. |
- Copyright 2026 4Tuning