![]() |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Sar putea sa mai fie p ruta ocolitoare ..:)... Yob ....mai multe detalii ..poate niste poze :) :D
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Scuze ca nu v-am raspuns dar am fost in imposibilitatea de a va raspunde pt ca am suferit un accident de masina si am stat mai mult pe la spital. poimaine promit ca am sa va dau mai multe detali despre cursa pt ca nu m-am mai intalnit cu cei care vor sa organizeze. tot ce stiu este faptul ca organizatorul este Porsche Romania, prin marca Seat si ca se vor da ceva premi substantiale. Alte detalii in curand.
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Ne pare bine k ai revenit printre noi ...si ink poti tasta ...:)....see u soon on the track ;)
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
cele mai tari masini sunt la vatrat dornei
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
[QUOTE:lol: :evil: =18 vld;1200736]salut tuturor ,si cele mai tari masini sunt la vatra dornei:lol: [/QUOTE]
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
c e aici aproape toate le am si in oras la mn :) ...... (aveti noroc k aveti mai multi barosani cu turismu vostru) :) |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
poi sa vii la vatra dornei sa vezi si u,te astept cu placere sa o dam de un play
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
poi najpa e ca inca nu l-am luat dar asta nu inseamna ca nu-s shofer:D:D:D si am sa-l am si pe ala cat de curand:D
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
mai tipule... dar dc nu arati care sunt acele super masini de la voi.. si aici ii rog pe yob si restu gastii sa nu se bage... si cand o sa ai carnetu at sa dai play ;)
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
nah poate am exagerat si eu putin cu ''cela mai tari masini'' si ce daca nu am permis nu pot sa o dau de un play :D:D
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
Pe viitor incearca sa fi si tu mai modest. |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
auzi... sincer nu te mai lauda atata ;) cand o sa ai carnet at sa te lauzi... pana at.. vb lui yob.. fi mai modest.
YOOBBUULE... mai da si tu p mess.. sa stam la un pahar de vb.. cum te mai simti :(... c ai mai rezolvat cu asigurarea... pe cand o masina noua? ;)) |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
YOOBBUULE... mai da si tu p mess.. sa stam la un pahar de vb.. cum te mai simti :(... c ai mai rezolvat cu asigurarea... pe cand o masina noua? ;))[/QUOTE]
Pai lumea mai si munceste mai Kami:D :D Lasa ca, cu prima ocazie cand te vad on te abordez:D :D in ceea ce priveste noua masina mai am de asteptat ceva pt ca modelu care il vreau eu se gaseste greu in Germanglia, dar bolidul vine incet si sigur:D :D |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
pai ma bucur sa aud ca majina e pecale sa ajunga;)).. mai lasa munca ca .. na.. stii tu.. restu provestii cu munca.. c iti mai face spatele :( te mai doare de la accident... ;))
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:08. |
- Copyright 2026 4Tuning