Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

cryo 30-03-07 11:56

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 820216)
Uite un Nismo!


Si la un simplu search pe google...se vede cum e un Nismo!

Tocmai, Crys... ca daca te uitai pe google vedeai ca nu exista doar un singur bodykit Nismo ;) Asa cum Mugen au pentru Honda tot felul de variatiuni (full spoiler kit, underlip kit, versiuni diferite in functie de an), de ce nu ar avea si Nissan, mai ales cand e vorba de tuner de uzina?

Nu zic ca e sau nu e... ci doar ca explicatia ta cu "uite aici Nismo", nu tine :D

CRyS` 30-03-07 15:08

Re: Masini tari in IASI
 
Poi da!Eu doar am dat un exemplu de Nismo! Dar nu cred ca aceste este intradevar asa ceva!E prea....Simplu si ...comun!

Sleepy_85 12-04-07 21:38

Re: Masini tari in IASI
 
3 Attachment(s)
vin si eu cu o masina misto la thread-ul asta am vazut-o sapt trecuta pe stefan, mie personal imi place la nebunie masina asta de cand a aparut prima oara in 2002

ESPinoza 13-04-07 01:44

Re: Masini tari in IASI
 
pf alfa brera,,, superba .. ms pt poze :)

ktalyn 13-04-07 14:39

Re: Masini tari in IASI
 
intradevar frumos coupe'ul..... nu am ce spune ...au designe-uri frumoase alfa...:-)

spy 17-04-07 21:11

Re: Masini tari in IASI
 
impecabila estetic brera, totusi imi pare rau ca toate generatiile actuale de alfa se inspira din liniile de design ale ei...si aceeasi parere de rau o am si cand vad alte marci cu elemente imprumutate de la alfa

Outta Control 19-04-07 12:21

Re: Masini tari in IASI
 
E superba, si culoarea ii confera si mai multa personalitate

nick_nasta 27-04-07 11:24

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by Sleepy_85 (Post 848606)
vin si eu cu o masina misto la thread-ul asta am vazut-o sapt trecuta pe stefan, mie personal imi place la nebunie masina asta de cand a aparut prima oara in 2002

mda....frumoasa masinutza!

vLLLad 12-05-07 13:29

Re: Masini tari in IASI
 
2 Attachment(s)
si astra asta e ceva.....

bakal 14-05-07 11:47

Re: Masini tari in IASI
 
da, se stie despre primul OPC din iasi si imi pare ca si primul din tara. putere 284 parca , cu dinotest. partea nasoala e ca scrtaie 1a,2a, si a3-a jumate :) da ce sa-i faci.

CRyS` 14-05-07 12:11

Re: Masini tari in IASI
 
Las bre ca`i frumoasa! Felicitari lui Bogdan pentru ea!

Ce te oftici :)

Ce mai faci we? Iesim la un suc diseara?

CoCaine 21-05-07 23:45

Re: Masini tari in IASI
 
5 Attachment(s)
Niste adevarate bestii pentru cei care le cunosc..Mi-au placut prea mult..Foarte tare frate..
Erau la Hotel Astoria,cand a venit Basescu in Iasi..Saracii SPP,SRI,etc 8)

vladutzz 22-05-07 23:33

Re: Masini tari in IASI
 
sunt masinile lui danut prisecaru, patronu` de la traian&astoria. nu`i nici un spp sri dpir dias etc:oops:

ESPinoza 23-05-07 14:05

Re: Masini tari in IASI
 
pffffffffffff ce`am vazut azi ,,, un gallardo portocaliu in mers pe stefan cel mare... SUPERB cum arata.. ce sunet fenomenal...

P,S nu am poze :)

CRyS` 23-05-07 14:29

Re: Masini tari in IASI
 
Si un Audi TT model 2007!


All times are GMT +2. The time now is 14:30.

- Copyright 2026 4Tuning