Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Galati / Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila.html)
-   -   Mitsu braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila/39355-mitsu-braila.html)

daniwmk 28-11-08 19:00

Re: Mitsu braila
 
1 Attachment(s)
cursa braila
locul 1 grupa H ptr evo
a batut din nou speedsterul (upgradat)
in afara concursului a tinut piept unui evo6 de CNR (1100 kg) care s-a dovedit mai rapida la final
iar cursa pierduta cu rs6 a fost rezolvata pe nocturna la bucuresti evo castigand de 3 ori in fata rs6

U_TUNING 01-12-08 17:12

Re: Mitsu braila
 
Nu inteleg de ce nu isi lauda Dragos izbanda?!?!?!?

daniwmk 01-12-08 17:35

Re: Mitsu braila
 
e prea modest ...

U_TUNING 02-12-08 07:15

Re: Mitsu braila
 
Pai observ.....el e modest....altii in schimb nu prea ;)

baubau racing 02-12-08 21:24

Re: Mitsu braila
 
Ciinii latra caravana trece!!! Daca vor sa se invete minte sa zic asa sint dispus orcind sa joc pe ceva miza. Sa vedem atunci. Gura satului nu o inchide nimeni si nu are nici un rost sa arunc paie pe foc ,nu imi sta in caracter important e sa stiu eu avevarul in rest nothing else maters spunea '' cinta '' cineva.

U_TUNING 03-12-08 07:39

Re: Mitsu braila
 
Asta e lumea in care traim....Exact cum ai spus si tu ....impartialitatea conteaza foarte mult;)

daniwmk 03-12-08 08:09

Re: Mitsu braila
 
Quote:

Originally Posted by U_TUNING (Post 1897559)
Pai observ.....el e modest....altii in schimb nu prea ;)

asa si ... ?
ai ceva de zis sau ai intrat doar sa faci valuri ?

U_TUNING 03-12-08 09:31

Re: Mitsu braila
 
Nu te mai agita ca un Pepsi rasuflat

Am ceva de spus si anume (nu ai de ce sa te superi):

Nu intelegeam de ce nu isi prezinta Dragos izbandele si le prezinti tu?!?!?!?doar atat.....(NU VREAU SA TE SUPERI CU ABSOLUT NIK CI ERAM DOAR CURIOS!!!!)

yknot 03-12-08 11:03

Re: Mitsu braila
 
Quote:

Originally Posted by U_TUNING (Post 1899578)
Nu te mai agita ca un Pepsi rasuflat

Am ceva de spus si anume (nu ai de ce sa te superi):

Nu intelegeam de ce nu isi prezinta Dragos izbandele si le prezinti tu?!?!?!?doar atat.....(NU VREAU SA TE SUPERI CU ABSOLUT NIK CI ERAM DOAR CURIOS!!!!)

daca pe Dragos nu-l deranjeaza asta de ce te-ar deranja pe tine?.... sau de ce te roade sa afli de ce posteaza Dan pt el.... ca deja simt cum flameaza si topicul asta

U_TUNING 03-12-08 13:33

Re: Mitsu braila
 
Pai vad ca si tu il aprinzi!!!!

Eu unu mi-am cerut scuze si i-am spus sa nu se supere ca a fost doar o curiozitate!!!!

U app ce esti?!?!!? AVOCATUL POPORULUI??

shadowro 03-12-08 14:12

Re: Mitsu braila
 
ce face lipsa de ocupatie...

U_TUNING 03-12-08 14:13

Re: Mitsu braila
 
Quote:

Originally Posted by shadowro (Post 1900051)
ce face lipsa de ocupatie...

Tu vorbesti mah??:))))))))))))))))

shadowro 03-12-08 16:06

Re: Mitsu braila
 
Quote:

Originally Posted by U_TUNING (Post 1900056)
Tu vorbesti mah??:))))))))))))))))

eu macar nu ma exteriorizez cand ma plictisesc precum o fac altii :P

U_TUNING 03-12-08 16:40

Re: Mitsu braila
 
Mda si asta cine o spune???? (tu??!?!?!??!?!) :D

iMAGiNE 12-02-10 04:35

Re: Mitsu braila
 
Ce se mai aude despre masina? :D


All times are GMT +2. The time now is 04:57.

- Copyright 2026 4Tuning