![]() |
hai sa pun si eu o poza :-)
http://www.carlinetuning.com/pages/g...1124_total.jpg (c) http://www.carlinetuning.com/ |
offtopic putin :lol: sal dracula ce mai faci??cand vi acasa?? :lol: sper sa ne intalnim tiai luat vr6?? :lol: yo dracula ii deal meu din tm :lol:
|
nu arata rau deloc masina asta , mai interesant ca are si doua usi
|
am uitat sa ma loghez ,eu am fost mai sus
|
ovi asta a fost toata smechereia este o bora coupe :lol: dar asa de interesanta cum ie na primit tüv desi arata fain are 300 cp :lol:
|
Mia aparut de 3 ori !!!
|
Lol ...de ce imi apare de 3 ori ?
|
2 Attachment(s)
SI masina asta ar fi tare sa o am ...sau sa o avetzi daca va place ... :)..nu e buna ?
|
:lol: :lol: bora este frumoasa a mai puso cineva pe aic nu mai stiu unde dar bmw nu prea imi place :lol: :lol: :lol:
|
2 Attachment(s)
:twisted: Haideti sa va arat ce fac japonezii pe visurile noastre :twisted:
|
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: looooooool :lol: :lol: :lol: :lol:
|
loooool nice pic
|
:D
Masina visurilor mele M3 e36 (pisicutza) mi e unu imi place mult mai mult decat cel nou si sper ca o daca ce mai cresc sa o si am !
|
Ai dracu japonezi!!! Asa ii invata inca de mici
|
:D
Bora de sus este tunat de FOLIATEC Il am intr-un catalog OPTION
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:06. |
- Copyright 2026 4Tuning