Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Masinele noastre preferate sau visele noastre....... (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/369-masinele-noastre-preferate-visele-noastre.html)

dracula 31-01-04 23:41

hai sa pun si eu o poza :-)

http://www.carlinetuning.com/pages/g...1124_total.jpg

(c) http://www.carlinetuning.com/

catalin rs4 01-02-04 02:53

offtopic putin :lol: sal dracula ce mai faci??cand vi acasa?? :lol: sper sa ne intalnim tiai luat vr6?? :lol: yo dracula ii deal meu din tm :lol:

Anonymous 01-02-04 07:26

nu arata rau deloc masina asta , mai interesant ca are si doua usi

OVI 01-02-04 07:28

am uitat sa ma loghez ,eu am fost mai sus

catalin rs4 01-02-04 13:25

ovi asta a fost toata smechereia este o bora coupe :lol: dar asa de interesanta cum ie na primit tüv desi arata fain are 300 cp :lol:

Herk 01-02-04 13:35

Mia aparut de 3 ori !!!

Herk 01-02-04 13:35

Lol ...de ce imi apare de 3 ori ?

Herk 01-02-04 13:35

2 Attachment(s)
SI masina asta ar fi tare sa o am ...sau sa o avetzi daca va place ... :)..nu e buna ?

catalin rs4 01-02-04 13:40

:lol: :lol: bora este frumoasa a mai puso cineva pe aic nu mai stiu unde dar bmw nu prea imi place :lol: :lol: :lol:

viviesp 01-02-04 18:45

2 Attachment(s)
:twisted: Haideti sa va arat ce fac japonezii pe visurile noastre :twisted:

catalin rs4 01-02-04 18:46

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: looooooool :lol: :lol: :lol: :lol:

EvLSant0S 01-02-04 22:59

loooool nice pic

Turbo110 02-02-04 16:42

:D
 
Masina visurilor mele M3 e36 (pisicutza) mi e unu imi place mult mai mult decat cel nou si sper ca o daca ce mai cresc sa o si am !

mpa 02-02-04 16:45

Ai dracu japonezi!!! Asa ii invata inca de mici

Turbo110 02-02-04 16:52

:D
 
Bora de sus este tunat de FOLIATEC Il am intr-un catalog OPTION


All times are GMT +2. The time now is 19:06.

- Copyright 2026 4Tuning