Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   TuningDAYS 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007.html)
-   -   Burn On Event la Tuning Show 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007/36586-burn-on-event-tuning-show-2007-a.html)

geokergtr 31-03-07 17:26

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
felicitari florica!!!
burn-urile au fost excelente!!!

solo24 31-03-07 17:46

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
da am fost si eu
bv florica pt tine si pt ceilalti care ati reusit sa stingeti ursu
pacat d el dar s-a facut si mai alb decat era
astept filmuletele facute d anonymous sa ne minunam un pic,am vaz ca skillz statea chiar langa perete aici
cel mai bn s-a vazut d p metro
descarc si eu mai incolo niste poze\filmuletze si o sa le postez aici

sTAILLL 31-03-07 17:55

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Frumos Maroo dar ale dreaq cauciucuri nu se mai spargeau

Marian_nebunu 31-03-07 19:49

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
NU POT Uploada nici un film....ma rog.....cred ca au facut vreo setare...ceva....puneam filmele chiar acum...abia mam trezit pus pe treaba....dar se pare ca nu am voie...trebuie sa contactez administratorul

mark_uss 31-03-07 19:51

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
suoper show super spectacol..s-au vazut adevaratzii respect pt HAI-ul..super...la mai mare..:rolleyes2 :rolleyes2 ..nu s-a abuzat de unele m3-uri

Japan_tuner 31-03-07 19:54

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
HAi-u a fost cel mai smecher ca de obicei felicitari...pacat ca nu am vazut prea bine...asteptam filmele;)

Alex-Rahova 31-03-07 20:00

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
respect pentru toti cei care stiu ce inseamna SHOW - isi imping masinile la limita, cateodata platind scump pentru distractia si binedispunerea publicului...

TzeTze 31-03-07 20:04

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
filme ceva???? sa ma ajute cineva ca nu gasesc nici unul mai ales de la burn-uri..ale mele inca is pe drum:P

b2k_venom_69 31-03-07 20:04

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Felicitarile de rigoare celor ce s-au ocupat de organizare....imi venea sa
imi scot ochii cand am vazut ca nu mai aveam baterie la telefon, si nici memorie la aparat...oricum, foarte tare!!
_
S|
u|
p|
3|
r|
b|
_/

b2k_venom_69 31-03-07 20:06

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Apropos, cand bagati filmele pe site?sau daca le are cineva filmate cum trebuie, ma gasiti pe mess...b2k_venom_69...

God gave us the TIRE...
...and then, we made the burnouts :)

NSL_KiwY 31-03-07 20:29

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
si NoSpeedLimit Romania

FUBU_S 31-03-07 20:31

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
:tenisclap prea tare showu nota 20 la toti

B_84_RIP 31-03-07 20:35

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by [-KiwY-] (Post 826890)
si NoSpeedLimit Romania

corect.... scuze abea m-am trezit...

Al3xius 31-03-07 20:40

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Felicitari Anonymous si NSL pt. Burn On Event , organizat foarte bine din pct meu de vedere ! Tot respectul !

Maroo 31-03-07 20:46

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
eu sunt in doliu :)))) hai frate filme ceva sa-l vad si eu pe al meu in "burn"... si la propriu si la figurat =))


All times are GMT +2. The time now is 10:40.

- Copyright 2026 4Tuning