![]() |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
felicitari florica!!!
burn-urile au fost excelente!!! |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
da am fost si eu
bv florica pt tine si pt ceilalti care ati reusit sa stingeti ursu pacat d el dar s-a facut si mai alb decat era astept filmuletele facute d anonymous sa ne minunam un pic,am vaz ca skillz statea chiar langa perete aici cel mai bn s-a vazut d p metro descarc si eu mai incolo niste poze\filmuletze si o sa le postez aici |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Frumos Maroo dar ale dreaq cauciucuri nu se mai spargeau
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
NU POT Uploada nici un film....ma rog.....cred ca au facut vreo setare...ceva....puneam filmele chiar acum...abia mam trezit pus pe treaba....dar se pare ca nu am voie...trebuie sa contactez administratorul
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
suoper show super spectacol..s-au vazut adevaratzii respect pt HAI-ul..super...la mai mare..:rolleyes2 :rolleyes2 ..nu s-a abuzat de unele m3-uri
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
HAi-u a fost cel mai smecher ca de obicei felicitari...pacat ca nu am vazut prea bine...asteptam filmele;)
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
respect pentru toti cei care stiu ce inseamna SHOW - isi imping masinile la limita, cateodata platind scump pentru distractia si binedispunerea publicului...
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
filme ceva???? sa ma ajute cineva ca nu gasesc nici unul mai ales de la burn-uri..ale mele inca is pe drum:P
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Felicitarile de rigoare celor ce s-au ocupat de organizare....imi venea sa
imi scot ochii cand am vazut ca nu mai aveam baterie la telefon, si nici memorie la aparat...oricum, foarte tare!! _ S| u| p| 3| r| b| _/ |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Apropos, cand bagati filmele pe site?sau daca le are cineva filmate cum trebuie, ma gasiti pe mess...b2k_venom_69...
God gave us the TIRE... ...and then, we made the burnouts :) |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
si NoSpeedLimit Romania
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
:tenisclap prea tare showu nota 20 la toti
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Felicitari Anonymous si NSL pt. Burn On Event , organizat foarte bine din pct meu de vedere ! Tot respectul !
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
eu sunt in doliu :)))) hai frate filme ceva sa-l vad si eu pe al meu in "burn"... si la propriu si la figurat =))
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:40. |
- Copyright 2026 4Tuning