![]() |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
masina va iesi super spor la lucru Robi! auzi tu de unde esti???:):)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
la exterior tot respectul dar cu motorul ala de clio rs .. la sasiui v-ati gandit, la planetare, caseta de directie(care se duce dreaq de al o groapa bine luata dar de la un mom maxim furnizat de 180cp) etc..
mai bine ext + interior customizat, cu motoru e mai greu.. parerea mea oricum multa bafta |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
6 Attachment(s)
eleronul si capacul de luneta in lucru!!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
si cum o sa sedeschida portbagajul......o sa decupati pe linia lui?
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
misto rauuuuuuuuuuu
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Super o sa arate! abia astept sa vad cand o sa fie gata!;)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Super cu S mare !!! ceva poze cu interioru ?
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
cel mai tare logan...si inca nu e tarminat:D....jante ati ales pt el?
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Ar trebui facut ceva cu consola centrala , tare aiurea ii . Ceva in genu Mercedes o vad eu cu ditamai cotiera , impreuna , dintr-o bucata . Ce zici ?
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Super ! Ai dreptate , neaparat tre' facut ceva cu intreg bordu ' . D'abia astept poze ! :D
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
asta o sa fie cel mai tare logan ever, daca vaiese treaba si cu motoru si interiorul.....puteti merge cu el la saloane internationale ca nu va faceti de rusine.....oricum respect pt baietii care lucreaza la el si pt propritarul care a hotarat sa bage atatia bani in logan....bravo!!!! abia astept sa-l vad finalizat
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:28. |
- Copyright 2026 4Tuning