Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/34904-dacia-logan-pro-tuning-exclusive-baia.html)

Mihaitza_tdi 04-04-07 20:12

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
masina va iesi super spor la lucru Robi! auzi tu de unde esti???:):)

yakuza2006 04-04-07 22:17

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
la exterior tot respectul dar cu motorul ala de clio rs .. la sasiui v-ati gandit, la planetare, caseta de directie(care se duce dreaq de al o groapa bine luata dar de la un mom maxim furnizat de 180cp) etc..
mai bine ext + interior customizat, cu motoru e mai greu.. parerea mea
oricum multa bafta

protuning 04-04-07 22:43

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by yakuza2006 (Post 834093)
la exterior tot respectul dar cu motorul ala de clio rs .. la sasiui v-ati gandit, la planetare, caseta de directie(care se duce dreaq de al o groapa bine luata dar de la un mom maxim furnizat de 180cp) etc..
mai bine ext + interior customizat, cu motoru e mai greu.. parerea mea
oricum multa bafta

teoretic asa suntem informati ca potriveste complect jugul cu planetare cutie to la fix acelasi ca si la logan!in legatura cu caroseria daca primeste motorul ala sigur va fi consolidata.oricum noi suntem raspunzatori doar de design interior exterior!

protuning 06-04-07 20:24

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
6 Attachment(s)
eleronul si capacul de luneta in lucru!!

dogy_10 06-04-07 20:34

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
si cum o sa sedeschida portbagajul......o sa decupati pe linia lui?

ALEX_ 06-04-07 21:34

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
misto rauuuuuuuuuuu

protuning 06-04-07 22:06

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by dogy_10 (Post 837495)
si cum o sa sedeschida portbagajul......o sa decupati pe linia lui?

nu!! nici vorba ci se va deschide tot cu porbagaj si va avea distanta pe interior sa nu frece.

Mihaitza_tdi 06-04-07 22:21

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Super o sa arate! abia astept sa vad cand o sa fie gata!;)

Der Chrys 06-04-07 23:19

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Super cu S mare !!! ceva poze cu interioru ?

giubau_v8 06-04-07 23:26

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
cel mai tare logan...si inca nu e tarminat:D....jante ati ales pt el?

protuning 06-04-07 23:52

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by Der Chrys (Post 837810)
Super cu S mare !!! ceva poze cu interioru ?

la interior inca nu am facut nimic!dar daca urmaresti topicul vei vedea in curand.scaunele sunt tapitate deja alb cu gri inchis metalizat(in piele)poate vin in curand cu ceva poze

Der Chrys 07-04-07 00:05

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Ar trebui facut ceva cu consola centrala , tare aiurea ii . Ceva in genu Mercedes o vad eu cu ditamai cotiera , impreuna , dintr-o bucata . Ce zici ?

protuning 07-04-07 00:30

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by Der Chrys (Post 837910)
Ar trebui facut ceva cu consola centrala , tare aiurea ii . Ceva in genu Mercedes o vad eu cu ditamai cotiera , impreuna , dintr-o bucata . Ce zici ?

vedem!idea e ca vreau sa schimb tot designul bordului ca arata ca si cum l-ar fi facut un copil de doi ani.pe langa mai tre sa mai si inegrez si un monitor.formele tare as vrea sa curga mai departe pe fetele de usi.dar vom trai si vom vedea!

Der Chrys 07-04-07 00:38

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Super ! Ai dreptate , neaparat tre' facut ceva cu intreg bordu ' . D'abia astept poze ! :D

dogy_10 07-04-07 00:42

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
asta o sa fie cel mai tare logan ever, daca vaiese treaba si cu motoru si interiorul.....puteti merge cu el la saloane internationale ca nu va faceti de rusine.....oricum respect pt baietii care lucreaza la el si pt propritarul care a hotarat sa bage atatia bani in logan....bravo!!!! abia astept sa-l vad finalizat


All times are GMT +2. The time now is 09:28.

- Copyright 2026 4Tuning