Re: Renault 18 2000
Quote:
Originally Posted by \"vec\"
Quote:
Originally Posted by \"flipper\"
Vec-ule tu m-ai provocat pe mine, iar apoi nu ai mai zis nimik. Motivul nu-l cunosc, dar as vrea sa-l aflu.
|
flipper nu stiu cine esti si nu imi aduc aminte sa te fi provocat. Poate am uitat . Se poate... Dar ce masina ai?
|
Am un R18, poate-ti aduci aminte. (ai intrat pe topicul meu si mi-ai lasat mesaj)
|