Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   EUROPENE (https://forum.4tuning.ro/400-europene.html)
-   -   Ce parere aveti despre smart? (https://forum.4tuning.ro/400-europene/3428-parere-aveti-smart.html)

johnny111 09-08-06 21:52

Re: Ce parere aveti despre smart?
 
Parerea mea:
fortwo e super de fatzaiala in oras (pentru mine e un fel de bicicleta cu acoperish, surprinzator de nervoasa).
forfour e o afacere proasta: zgomotoasa la interior pentru o masinuta cu motor pe benzina, slab inchegata (dupa 60000 km scartzaie toata inauntru) si te sinucizi la service cand primesti factura. Daca vrei sa decizi cu mintea, sigur vei alege altceva. Daca vrei sa decizi cu inima ...

aleks 11-08-06 14:10

Re: Ce parere aveti despre smart?
 
fortwo e singurul smart veritabil, restul... sunt pentru vanzari diverse ale unui model de succes...

attila 12-08-06 23:01

Re: Ce parere aveti despre smart?
 
Daca nu as fii pasionat de masini sau as fii femeie probabil ca mi-as cumpara unul,dar asa...

Eugen_TL 12-08-06 23:14

Re: Ce parere aveti despre smart?
 
am votat ca DA! dar precizez: numai daca n-as avea ce sa fac cu banii :D

vio[s] 17-08-06 15:23

Re: Ce parere aveti despre smart?
 
1 Attachment(s)
am votat da ........
uitati un filmultetz cu un smart de la mine din oras...........:arrow:

P.S. masina are muzica de se aude de la 2 semafoare........si propietaru se plimba seara prin oras si cu 130 km/h :twisted:

bluey 20-08-06 12:57

Re: Ce parere aveti despre smart?
 
Ne dam? :)
promit ca ma opresc la 130 km/h.

eu 26-08-06 23:06

Re: Ce parere aveti despre smart?
 
Mi-as lua unul cu toata inima. Problema este ca nu stiu exact cum se numeste modelul, dar am sa caut o poza pe net si va arat. Oricum stiu ce vreau. :D

andrE1 26-08-06 23:31

Re: Ce parere aveti despre smart?
 
e cam scumpa dar are multa personalitate fortwo

p_mateescu 02-09-06 16:32

Re: Ce parere aveti despre smart?
 
Quote:

Originally Posted by dragos82 (Post 109127)
V-ati cumpara un smart? Va place smart-ul?

Acu vand un Citroen C4 1,6HDI 16V coupe si vreau sa imi iau unul CDI 4-2 cu plafon de sticla si cu cutie tiptronic, aer conditionat, etc
Pentru Bucuresti care ieri din Mosilor pana in Otopeni am facut 1 ora.... cred ca e f bun

TAZ_IS_04_JMG 02-09-06 16:39

Re: Ce parere aveti despre smart?
 
trotineta cu motor...parerea mea ca smartu nu e cu adevarat masina...

bluey 03-09-06 21:08

Re: Ce parere aveti despre smart?
 
Quote:

Originally Posted by p_mateescu (Post 540656)
Acu vand un Citroen C4 1,6HDI 16V coupe si vreau sa imi iau unul CDI 4-2 cu plafon de sticla si cu cutie tiptronic, aer conditionat, etc
Pentru Bucuresti care ieri din Mosilor pana in Otopeni am facut 1 ora.... cred ca e f bun

Ia-ti benzina si nu iti va parea rau ...

bluey 03-09-06 21:10

Re: Ce parere aveti despre smart?
 
Quote:

Originally Posted by TAZ_IS_04_JMG (Post 540659)
trotineta cu motor...parerea mea ca smartu nu e cu adevarat masina...

Inseamna ca il voi vinde si imi iau 5 vectre de 20 de ani si de restu o statie peco ca sa ma distrez printre celelalte vectre identice de 20 de ani.

B-14-BYE 03-09-06 21:13

Re: Ce parere aveti despre smart?
 
prea belea masina ! s-o stapanesti sanatos ! si ai grija de ea ! si de tine :P colega

ambrozie 06-10-06 11:04

Re: Ce parere aveti despre smart?
 
Pentru mine Smart Fortwo (singurul smart adevarat) este masina ideala, acum ca am pe benzina nu mai vreau sa ma dau jos de la volan este absolut fantastica. Cand o sa am mai mult timp liber o sa imi iau inca 2 locuri la smartul asta, adica un smart roadster ca sa pot alerga in voie si pe afara.
Dar daca noul smart fortwo va arata super cool o sa renunt la roadster.

bluey 06-10-06 12:17

Re: Ce parere aveti despre smart?
 
Quote:

Originally Posted by ambrozie (Post 576807)
Pentru mine Smart Fortwo (singurul smart adevarat) este masina ideala, acum ca am pe benzina nu mai vreau sa ma dau jos de la volan este absolut fantastica. Cand o sa am mai mult timp liber o sa imi iau inca 2 locuri la smartul asta, adica un smart roadster ca sa pot alerga in voie si pe afara.
Dar daca noul smart fortwo va arata super cool o sa renunt la roadster.

Incearca o resoftare sa vezi dupa aia distractie :))) pe la 170km/h
Am vazut poze pe net cu noul model...
Parca e mai haios asta de dupa 2004.


All times are GMT +2. The time now is 16:31.

- Copyright 2026 4Tuning