![]() |
Quote:
|
Batai intre minori- macar asa raman si ei ocupati :lol:
|
eu vand tzantzari bolnavi de nervi, mushte pe ciclu shi licurici in c*ru gol... en-gros si en-detail, la preturi f avantajoase. de la 15 iunie ofer si posibilitate de credit prin majoritatea bancilor mari.
|
Eu colectionez suruburi. Prietenii stiu de ce :lol:
|
Grec, asta este o gluma morbida! :lol: Oricum ai zis ca-ti agati suruburile de lant si sper sa te tii de cuvant! :lol:
|
Re:
Quote:
|
Pai trebuie sa ti le dea doar le-ai platit si sunt ale tale nu?! :lol: Nu ti-au dat factura la suruburi?! :lol:
|
Re:
Quote:
|
din ce imi castig bani... am o ocupatie atat de \"secreta\" incat nici eu nu stiu cu ce ma ocup exact 8)
|
Re:
Quote:
|
Adica si tu iti pui fundu' la bataie?! :lol:
|
acum ca a venit vara si ciresele s`au comp...m`am gandit sa imi deschid o noua afacere...ferma de viermi :) ...am gasit atat de multi in ciresele din prorpria curte...incat nici nu este nevoie sa bag bani in aceasta afacere... :)
|
vand diplome de bac .... capacitate shi sesiuni cine mai doreste cine mai pofteste daca vine o clasa intreaga fac reducere :D :roll: :roll:
|
eu adun de pe strada cuti de coca cola de aluminu si fac la bani aolo...
mai am vreo 3 papushi gonflabile cu kirie... mai fur vara porumb fac malai mai fur cate un porc ma mai duc sa il vand... ma descurc cat sa nu mor de foame stitzi voi o kiftea acolo in burta...! |
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:04. |
- Copyright 2026 4Tuning