Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Din ce castigati voi bani ????? (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/3415-castigati-bani.html)

B 68 VLD 02-06-05 09:48

Quote:

cam ce varste au pustii aia? 15? 16 ani?
SpeedeR ai ghicit! :lol:

Grecu 02-06-05 09:55

Batai intre minori- macar asa raman si ei ocupati :lol:

tox 02-06-05 13:31

eu vand tzantzari bolnavi de nervi, mushte pe ciclu shi licurici in c*ru gol... en-gros si en-detail, la preturi f avantajoase. de la 15 iunie ofer si posibilitate de credit prin majoritatea bancilor mari.

Grecu 02-06-05 15:48

Eu colectionez suruburi. Prietenii stiu de ce :lol:

B 68 VLD 02-06-05 19:36

Grec, asta este o gluma morbida! :lol: Oricum ai zis ca-ti agati suruburile de lant si sper sa te tii de cuvant! :lol:

Grecu 02-06-05 21:44

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B 68 VLD\"
Grec, asta este o gluma morbida! :lol: Oricum ai zis ca-ti agati suruburile de lant si sper sa te tii de cuvant! :lol:

Daca imi dau doctorii suruburile dupa ce le scot, imi fac clar lant din ele :lol:

B 68 VLD 02-06-05 22:05

Pai trebuie sa ti le dea doar le-ai platit si sunt ale tale nu?! :lol: Nu ti-au dat factura la suruburi?! :lol:

Grecu 02-06-05 22:07

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B 68 VLD\"
Pai trebuie sa ti le dea doar le-ai platit si sunt ale tale nu?! :lol: Nu ti-au dat factura la suruburi?! :lol:

Nu mai stiu, la cat de drogat am fost in spital :woowoo:

Baby^ 02-06-05 22:10

din ce imi castig bani... am o ocupatie atat de \"secreta\" incat nici eu nu stiu cu ce ma ocup exact 8)

Grecu 03-06-05 14:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Baby^\"
din ce imi castig bani... am o ocupatie atat de \"secreta\" incat nici eu nu stiu cu ce ma ocup exact 8)

Stai degeaba si banii apar? Sa-mi spui unde imi trimit si eu CV-ul :lol: :lol:

B 68 VLD 06-06-05 17:24

Adica si tu iti pui fundu' la bataie?! :lol:

blowwind 06-06-05 17:29

acum ca a venit vara si ciresele s`au comp...m`am gandit sa imi deschid o noua afacere...ferma de viermi :) ...am gasit atat de multi in ciresele din prorpria curte...incat nici nu este nevoie sa bag bani in aceasta afacere... :)

BabyBlue_EVO 06-06-05 17:36

vand diplome de bac .... capacitate shi sesiuni cine mai doreste cine mai pofteste daca vine o clasa intreaga fac reducere :D :roll: :roll:

orlando 06-06-05 18:55

eu adun de pe strada cuti de coca cola de aluminu si fac la bani aolo...
mai am vreo 3 papushi gonflabile cu kirie...
mai fur vara porumb fac malai mai fur cate un porc ma mai duc sa il vand...
ma descurc cat sa nu mor de foame stitzi voi o kiftea acolo in burta...!

Grecu 06-06-05 19:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B 68 VLD\"
Adica si tu iti pui fundu' la bataie?! :lol:

:lol:


All times are GMT +2. The time now is 21:04.

- Copyright 2026 4Tuning